Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy kell a képek sorrendjén...

Hogy kell a képek sorrendjén változtatni?

Figyelt kérdés
Facebook-on most lett nemrég idővonalam. Nem akartam, kaptam :( Azóta, ha egy meglévő albumhoz töltök még fel képet, azt úgy mutatja az üzenőfalon, hogy nem az a kép van első helyen, ahonnan végigkattintgatva az összes újonnan feltöltött képen végig lehet haladni (tehát nem az elsőként feltöltött képpel kezdi), így ha valaki megnézi, egy csomó képet nem lát, mivel pár kép után a régebben feltöltött képek jönnek , így azt hiszi, ennyi. Pedig van, még, csak előtte. Hogy a fenébe lehet ezen változtatni?

2012. aug. 25. 14:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha bemész az albumba, huzigathatod a képeket jobbra-balra, és kialakíthatsz saját sorrendet.
2012. aug. 25. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De az albumban jó a sorrend, csak a falamon ugye kiírja, hogy x db új képet tettem fel az albumba és ott mutatja úgy, hogy az új képek közepén kezdi.
2012. aug. 26. 16:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!