Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mennyire biztonságos a moovie?...

Mennyire biztonságos a moovie? További kérdések lent.

Figyelt kérdés
Az internetes filmnéző oldalra gondolok. Attól félek, hogy vírusos lesz a gépem tőle. Mennyire áll fent ez a veszély az oldalon?

2012. szept. 18. 18:04
 1/4 yuda ***** válasza:

Az interneten nincs teljes biztonság.

Kell egy jó tűzfal és egy vírusvédelem.

Ezek nélkül kifejezetten veszélyes bárhol szörfözni.

Egyébként pedig a moovie egy olyan oldal, ami linkeket tesz közzé, tehát számtalan más oldalra mutatnak még akkor is, ha azt mondjuk, hogy az ő oldaluk biztonságos.

Érted igaz? ..és a többire mi a garancia?

2012. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én még nem találkoztam vírussal ezen az oldalon.
2012. szept. 18. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Van olyan vírustelepítési kényszer, amikor egy oldal kéri a médialejátszó frissítését, miközben semmi szükség nincs rá. Te telepíted a felkínált programot, és ott a vírus.


Egy filmnézős oldalon ennyi veszély érhet, de nekik is érdekük hogy ne legyen probléma, így ha valamilyen a szokásostól eltérő codec vagy lejátszó kell a böngészőhöz, azt az oldalon jelzik.

Ha betölt a videó, onnantól kezdve nem igazán van veszély. Ha lehet kommentet írni, esetleg oda szúrhat még be valaki veszélyes tartalmat, de ezeket elég csak figyelmen kívül hagyni és ne rálépni.

2012. szept. 18. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Mitöl lenne virusos ? :D Ha valami módon (én 4 éve használom de egyszer sem fordult elö szóval ez sztem lehetetlen) mégis virust kapnál náluk akkor azt magadnak köszönhetnéd mert csak akkor kapsz virust ha olyan reklámra kattintottál vagy olyan dolgot töltöttél le és telepítettél. Ja, és azt is érdemes figyelembe venni hogy nincs telenyomva reklámmal az oldal. Van 1-2 de ezek ellen ott van az adblocker...
2014. ápr. 28. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!