Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van lehetőség módosítani a...

Koncsik kérdése:

Van lehetőség módosítani a címemet és megtartani az internet előfizetésemet? Többi Lent!

Figyelt kérdés
Költözés esetén , van lehetőségem az új lakhelyemen a jelenlegi internet előfizetésemet használni?Ugyanis további 1 év hűség van rajta, és nem szeretném a semmiért fizetni.
2012. szept. 26. 19:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen van úgy nevezik hogy szolgáltatás át költöztetés

De a szolgáltatod ezt bővebben eltudja magyarázni

2012. szept. 26. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Csak ha az új helyen is tudja az a szolgáltató biztosítani azt a szolgáltatást! Szolgáltatási hely megváltoztatását kell kezdeményezned náluk, de a bekötés már -kivéve, ha már be van oda is kötve- könnyen lehet, hogy nem lesz ingyen.
2012. szept. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

A UPC-t át tudtam költöztetni, mert az új helyen ki voltak építve.

Csak át kellett vinnem a modemet egyik lakásból a másikba és bedugva a kábeleket egyből volt netem, nem kellett beállítanom semmit. A szerelőnél csak aláírtam a papírt, be sem jött.

Azért az 5000 Ft költöztetési díjat levonták a számlámról :@

2012. dec. 2. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!