Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan lehet paypal számláról...

Hogyan lehet paypal számláról saját számlára átvezetni a pénzt?

Figyelt kérdés

Kedves Mindenki!


Dániában élek, viszont Amerikában szereztem távmunkát.

A fizetésemet paypalon keresztül kaptam meg, de sehol sem találom, hogy a pénzt, hogyan tudnám átutalni a rendes számlámra.

A helyzetet nehezíti, hogy mivel Dániában tartózkodom, így csak dánul tudom megnyitni az oldalt, és sajnos még nem jutottam a nyelvtanulás olyan szintjére, hogy megértsem az instrukciókat, google fordítóban pedig nem bízom.


Köszönök szépen előre is minden segítséget!



2012. nov. 13. 17:57
 1/1 anonim válasza:

A pénz lekérése a PayPal számláról:


Bejelentkezés után válassza ki a Withdraw menüpontot.

Account type: válassza ki az átutalás típusát (csekk vagy banki átutalás).


From this balance: a legördülő menüből válassza ki a HUF valutanemet (automatikusan hozza a rendszer).


Ammount: átutalni kívánt összeg.

To: itt választhatja ki a jóváírandó bankszámlát, automatikusan az Ön által megadott hazai bankszámlaszáma fog megjelenni. Amennyiben másik bankszámlaszámra szeretne utalni, itt módosíthatja az adatokat.


Continue (tovább).


A következő lépésnél ellenőrizheti a megadott adatokat:


Ammount: átutalni kívánt összeg.

Withdrawal Fee: átutalás díja (25.000,-HUF alatt 250,-HUF/tranzakció, 25.000,-HUF felett ingyenes).

Bank name: fogadó bank neve.

Account type: átutalás típusa.

Bank account number: jóváírandó bankszámla száma.


Amennyiben minden adat helyes, a Submit gombra való kattintással fejezheti be az átutalást. Az átutaláshoz szükséges idő 5-7 munkanap.


A Personal, azaz magánszámla esetében, mind a kimenő, mind a bejövő átutalások tekintetében van havi limit.

Egyszeri átutalási limit: 252.000,-HUF.


Éves átutalási limit: 110.000,-HUF.


Havi kifizetési limit: 21.000,-HUF.


Éves kifizetési limit: 252.000,-HUF.


Business és Premium számláknál viszont egyáltalán nincs limit.

2012. dec. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!