Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom eltávolítani a...

Adrienn182 kérdése:

Hogyan tudom eltávolítani a gépemről a Yahoo-t és a Search Here-t?

Figyelt kérdés
Mozilla Firefox-ot használok és amikor beszeretnék írni valamit a kis keresőbe mindig a yahoo, keresi meg a találatokaat a google helyett, és a kereső alatt pedig van egy hosszú sor az a neve hogy sweet pacak ilyen mosolygósfej és ábrák vannak mellette, és a Search Here is időnként beugrik, nagyon idegesítőek...

#Yahoo #Search Here eltávolítása
2012. nov. 25. 12:51
 1/10 belapus ***** válasza:

1. Vezérlőpult - Programok és szolgáltatások - Programok telepítése és eltávolítása

2. A böngészőben: Kiegészítők - Bővítmények illetve Kiterjesztések - Letiltás vagy Eltávolítás.

2012. nov. 25. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Bojtos Gergő válasza:
ezt nemértem! nincs ilyen mappa a vezérlőpultban
2013. márc. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 Dittiri válasza:

Nekem is ez a bajom, a fenti javaslat nem működik, mert a programok között nincs és a bővítmények között sem.

Ha rákattintok egy hivatkozásra, rögtön továbbugrik a Yahoo Search-re a kívánt oldalról, mielőtt még az betöltődne és onnan sem tudom megnyitni/megkeresni, amit szeretnék. Nagyon idegesítő!

2013. nov. 2. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Programok telepítése és törlése --> Programok hozzáférhetősége és alapértelmezései --> Egyéni nyílra kattintani, lenyíló menüben Alapértelmezett webböngésző választásánál Google Chrome-ot választani.

Nekem ez bevált.

2013. nov. 9. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Az előbb lemaradt, hogy nem muszáj Google Chrome-ot, hanem amit használni szeretnél.
2013. nov. 9. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Fanniiikaaa válasza:
29%

Sziasztok nekem sikerült ...:)

1.-bemész a start menübe

2.-azon belül vezérlőpult

3.-ott látod hogy nagybetűvel ki van írva, hogy programok, alá kicsivel, hogy programok eltávolítása

4.-arra rámész, és ott le tudod törölni...:D

Remélem hasznos választ adtam...:)

2014. okt. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 futar48 válasza:
ki kell nyírni a microsoft silverlight-ot és az internet explorer sweet, vagy sweete toolbar search plugin-t és vissza áll a korábbi rend! szenvedtem vele eleget én is és rohadt idegesítő ezek a sunyi nyomulós sz@rok és akad bőven ehhez hasonló...
2014. dec. 26. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Valojaben ezek virusok de virusirto nem erzekeli nem lehet eltüntetni nem lehet kiinstalalni mert nincs ott a keresöben sem lehet kikiktatni de valakibisztos tudja a megoldast.en ezt tapasztaltam spy hunter ezt a programot talaltam ra ojan mint egy viruskeresö megis talalta az egesz gepbem de nem tudtam vele tovabb egyremenni mert regisztaciot akar meg azt hogy vegyem meg meg ijesmi csak elmondtam sajat felelösegre ha valaki alkalmazna eleg soka huzta magat nem tetszet.ha mar sok beepül at szoktam instalalni a gepet ez bevalik.
2016. júl. 15. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

nekem a Yahoo a Panda Security vírusirtó által került fel a gépemre. Én csak így tudtam eltávolítani a Firefoxból:

1. Megkerestem a telepítés helyét

(64 bites operációs rendszer: C:/Programfájlok(x86)/Mozzilla Firefox

32 bites op. rendszer: ugyan ez,de csak x86 nélküli mappa van.

ez lehet angolul is/program files/)

2. Van egy olyan mappa,hogy browser,ezen belül pedig egy searchplugins nevű. ebben található a fájl,ami ezt okozza. ezt kell kitörölni

2017. jan. 8. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
[link] :)
2020. dec. 10. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!