Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A faebooknak vagy a googlénak...

A faebooknak vagy a googlénak a magyar elérhetőségét keresem?

Figyelt kérdés

2012. nov. 27. 10:41
 1/6 2xSü ***** válasza:

Nem vagyok benne biztos, hogy van magyar nyelvű support. (Lefordítani valamit egy dolog.) Viszont nem véletlenül van eldugva az elérhetőség. Általában a problémák 99,99%-ára ott van a válasz valahol a FAQ oldalakon, súgóban, beállítási lehetőségekben.


Ha esetleg leírod, hogy mi a problémád, mivel keresnéd meg őket, akkor talán tudunk segíteni.

2012. nov. 27. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
hát az lenne hogy a facebook on van ilyen oldalak amit lehet csinálni van egy idézet oldalam 132 lájkal és eböl állítólag lehet pénzt szerezni. a 2 kerületben van a googlénak egy irodája de én nem tudok most oda be mászni sajna
2012. nov. 27. 14:36
 3/6 2xSü ***** válasza:

132 lájkkal hogy tudnál pénzt szerezni? :-) Ki fizetne neked ezért?


Nekem is van egy idézet jellegű alkalmazásom – kis csavarral, igaz most éppen technikai okok miatt nem működik –, aminek most van 3640 lájkolója, de fénykorában volt ennek a tízszerese is.


Youtube esetén tudsz pénzt keresni pl. a partnerprogram keretében. De ehhez „kicsivel” több kell, mint 132 lájkoló. FB esetén én ilyen partnerprogramról nem tudok. Google esetén talán ott az AdSense. Keress rá, de abból sem fogsz meggazdagodni. Ha lesz napi 10 000 látogatód, akkor talán pár ezer forintot ki tudsz belőle szedni pár havonta, de több vele a macera, mint amennyit ér.

2012. nov. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 2xSü ***** válasza:
(Csak magyar nyelvű oldalból van több tízezer, ami 132 lájknál kicsit többet ért el. Sőt ha valaki kicsit ért a témához, akkor bármikor csinál ekkora látogatottságú oldalt. 132 lájk nem sok. Egy adott témában egy adott oldal esetén persze lehet, hogy van mögötte munka, tartalom, de 132 lájk összességében nagyon-nagyon-nagyon kevés a nagy oldalakhoz képest. 132 lájkot fél év alatt úgy össze lehet szedni, hogy nem csinálsz kb. semmit.)
2012. nov. 27. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
ha nem használod az oldalad cserélünk vagy nekem adod léccikeeeeee :D
2012. nov. 27. 16:56
 6/6 anonim válasza:
GOOGLE elérhetősége: Budapest rákoczi út 54
2014. okt. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!