Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Vettem egy smart tv-t, interne...

Vettem egy smart tv-t, internetet szeretném rákötni ha lehetséges a leírt módon? Többi lent!

Figyelt kérdés
szóval, a modemem egy másik szobában van, nem akarok 20méteres kábelt húzgálni, ha van rá mód akkor a laptopomról szeretném megosztani rá utp kábellel, ha van rá mód kellene egy ksi segítség mert nekem nemakar öszejönni akármit áligatok.

2012. dec. 19. 17:31
 1/10 anonim ***** válasza:
vegyél egy routert, és lesz wifi
2012. dec. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
kösz, sokat segítettél, wifis touterem van, a laptopon a net arról megy, de a tvhez kellene még egy wifis usb stick, de nemigazán akarok venni 15ért....
2012. dec. 19. 17:50
 3/10 A kérdező kommentje:
ha nem csak ilyen módon lenne most jó nekem megoldani a problémát nem irtam volna ki ezt a kérdést -.-
2012. dec. 19. 17:51
 4/10 Argloss ***** válasza:

Valahogy így:

[link]


A megosztásnál a beállítás gomb segítségével azt is beállíthatod, hogy mit engedsz meg a tévének.

2012. dec. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nekem hiányzik a képen látott megosztás fül, de amit küldtél az amugy is vezeték nélküli hálózat
2012. dec. 19. 20:24
 6/10 A kérdező kommentje:
ja de amugy ugyan ezeket csináltam meg de nem lett jó
2012. dec. 19. 20:26
 7/10 Argloss ***** válasza:

Valóban az, mert a vezeték nélküli hálózatot osztod tovább a vezetékesen keresztül. A beállításokban én kipipáltam a http-t, https-t. (mondjuk lehet, hogy nem lenne szükséges) LG tévével minden esetre működik.

A megosztás fül olyankor nem jelenik meg ha nincsen másfajta hálózati kapcsolat a gépben. Lehetséges esetleg, hogy nincsen feltelepítve a hálózati kártyád csak a vezeték nélküli?

2012. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
yes yes yes :D sikerült :d nagyon szépen köszönöm :) nekem philips tvm van egyébként
2012. dec. 19. 20:43
 9/10 A kérdező kommentje:
vagy mégsem...?! :/ a tv kiirta hogy sikeresen csatlakozott, de mégsem jön be a smart, ismét a beálitásvarázsló jön be a tvn előröl kezdi
2012. dec. 19. 20:47
 10/10 A kérdező kommentje:
mindegy, megoldottam áthúztam egy 15 méteres kábelt a routertől
2013. jan. 8. 13:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!