Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hibás ilyenkor a torrent?

Hibás ilyenkor a torrent?

Figyelt kérdés

Utorrent 3.1-et használok (xp). Több dolgot töltök egyszerre, és az egyik torrent fájl a torrentben az állapotnál kiírta, hogy: Sorban áll. Letöltő senki, az egész piros. A felette levő többi torrentfájl töltése viszont megy.


Most megszakadt ez a torrent? Mert, hja kilép mindenki, akkor nem azt írja ki, hogy: sorban áll.


Kitöröltem, mégegyszer (magnet link-el) betöltöttem a torrentbe, de ugyanazt írja ki, hogy sorban áll, és piros.



2013. jan. 4. 20:07
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezekszerint vagy torolve lett a torrent a tracker-rol vagy a tracker-en karbantartas folyik.A ketto kozul egyik.
2013. jan. 4. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A sorban állás azt jelenti hogy elérte az egyszerre futó torrentek számát a kliens, így a többit várósorba teszi. A beállításokban tudod a minimum értéket megemelni.


Erre figyelni is kell, mert ami várósorban van az nem tölt sem fel, sem le. Letöltés után a várósorban álló torrentek hiába futnak, a tracker azt hit'n'run-nak látja és büntethetnek miatta.


Vagy kényszerített indítást kell ilyenkor végezni, vagy a beállításokban a minimum számot növelni. Először ezt csináld meg, és utána nézd meg hogy piros-e. Ha igen, akkor ez egy újabb probléma, amire a Tracker fülön lévő Állapot oszlop írhat le okokat, a tracker címével egy sorban. Lehet törölt torrent, időtúllépés a tracker hibája miatt, trackerhiba miatt leállás, privát oldalnál kitiltás miatti visszautasítás. Ha nem ez a hiba hanem a letöltendő vagy letöltött fájlok közben át lett nevezve/helyezve/törölve, és a jelenlegi hely nem egyezik a kliensben lévő célmappával. Ilyenkor a kliens saját áthelyezési parancsát kell elvégezni, mert az a mappák helyzetét követve seedben vagy leechben tartja a torrenteket.

2013. jan. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kapcsold be a "tracker állapot"-ot, és mindjárt kiderül, hogy mi a hiba!
2013. jan. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Amikor meg akartam nyitni ebben a hibás torrentben a piros fájlok közül egyet, a torrent program lefagyott. Ezután a torrentet ujraindítottam, ezt a hibás torrent fájlt átraktam egy másik mappába, hogy oda töltse. Kényszerített indítással ez a hibás torrent most már működik. Tölt.
2013. jan. 4. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!