Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » FONTOS! Android "Hordozható...

FONTOS! Android "Hordozható wifi csatlakozási pont" net használata laptoppal lehetséges?

Figyelt kérdés

Sajnos kis faluban élek és nincs netünk. Ma az okostelefonommal rendeltem egy Klikk adatforgalmat ami 100MB havonta és ezt szeretném csatlakozási pontként (a telefonom a router) megosztani a laptopommal amiben van beépített wifi.


Próbáltam a telefon netére csatlakozni de a laptop egy oldalt se hoz be.. mi lehet a gond?



2013. jan. 29. 13:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem szokott működni. Mit állítasz be?
2013. jan. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

androidomon az "internet megosztás" menün belül a biztonságnak a WPA2 PSK meg egy számsoros jelszót.


Laptopon semmit csak egyszerűen csatlakozok a telefonom netéhez

2013. jan. 29. 13:56
 3/9 anonim ***** válasza:
A laptoppal keress vezetéknélküli hálózatot! Találni fogsz egy olyant, aminek a nevét te állítottad be az androidon. Arra csatlakozz, add meg a jelszót és akkor menni fog.
2013. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Pontosan ezt csináltam de sajnos nem hoz be egy weboldalt sem :/
2013. jan. 29. 13:59
 5/9 A kérdező kommentje:
gyors segítség kellene fel tudsz venni msnre vagy van faced?
2013. jan. 29. 14:22
 6/9 A kérdező kommentje:
végül kiderült hogy csak USB-n keresztül működik rendesen, mert wifin nagyon szakadozik.
2013. jan. 30. 10:03
 7/9 Emberek ***** válasza:
nem csodálom.. az Androidos/iOS-es mobilok WiFi adaptere sehol nincs egy Laptop, és egy router-éhez képest
2013. jan. 30. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Ezt most már én is tudom :)

Olyan programot ismertek ami egy widgetben mutatja, hogy az adott hónapban pl 100MB internet adatforgalomból mennyit használtam el?

2013. jan. 30. 13:48
 9/9 Emberek ***** válasza:
asszem a Voda-nál van ilyen opció, de nem tudok róla (T-s vagyok :D)
2013. jan. 30. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!