Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Magyarországon ti milyen...

Magyarországon ti milyen youtube csatornát néztek/nétek a legszívesebben? (magyar csatorna)

Figyelt kérdés
Mondjuk én szívesen néznék egy pewdiepie vagy egy toby félét.Persze nem copy féleséget hanem rendesen hasonlóan úgy hogy amnesia meg ilyesmi.Pingvinharcosék is jók de szinte csak minecraft.Meg vannak még de azok végigjátszás amiből 1000 van.Ti mit gondoltok? Csak bátran mindenki!:DD
2013. febr. 5. 22:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Én Péter Dancsó csatornájára meg néhány tömegközlekedéssel valamint informatikával kapcsolatos csatornára vagyok feliratkozva.
2013. febr. 5. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ahha értelek megnézem mé jöhetnek a commentek:D
2013. febr. 5. 22:55
 3/6 anonim ***** válasza:
herby:D tolvajkergetők, puskás peti, fluor (nem kell oltogatni mer' te nem szereted:D), mobiltelefonok, hardverteszt, tirexiHD, WookiesSoul
2013. febr. 5. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

luckeYpublic, minecraftos csatornák, poolzaar (haverom mondta)

én jatekpartizan, tirexiHD, CtrlAltEgon, luckey, gabortoth, BturboGameplay, és gameplay csatornák

2013. febr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaja nemrosszak én mondjuk arra gondoltam hogy csinálnék egy ultrajó csatornát ahol sok fun lenne.De amúgy énis imádom freddyt meg herbyt:D
2013. febr. 6. 22:47
 6/6 sültkrumpli5 válasza:
Íme pár, akik nem gameplayesek, de jók: Pamkutya, Caffproduction, VarjasiTv, Kipupking stb.
2013. febr. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!