Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kábelos internetem van. Ha...

Kábelos internetem van. Ha cserélik a router mert másik csomagra váltok, ugye nem kell semmit állítanom a saját routeremen? Mert ahhoz nem értek

Figyelt kérdés

A másik kérdésem az lenne, hogy mi lehet az oka annak hogy néha elmegy az internetem, és akkor újra kell índítani a routert. A rotuer rossz vagy az internet ?


Árt-e a routernek a hideg (nincs fűtve a szoba ahol van) és az ha minden nap lekapcsolom amikor elmegyek otthonról dolgozni (energiatakarékosságból) ?


2013. febr. 13. 13:21
 1/8 A kérdező kommentje:
Modemet cserélnek nem routert bocsi !!
2013. febr. 13. 13:24
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem kell állítanod elvileg semmit.

A második kérdésedre nehéz a válasz. Ezt úgy lehetne kideríteni, hogy vagy a gépet direktbe kötöd a modemre és ha úgy is dobálja, akkor a nettel van a gond, vagy egy másik routert szerzel be és azzal próbálod.


Ha nem minusz 20 fokokban tartod a routert akkor nem árt neki a hideg, sőt!

Az sem árt ha kikapcsolod minden nap.

2013. febr. 13. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Jó esetben fog működni. Ha nem akkor szólsz az emberkének aki jön cserélni,hogy állitsa be. A routert én speciel nem áramtalanitkatnám naponta ,mert az nem rendeltetésszerű használat. Hamarabb tönkre mehet.
2013. febr. 13. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm !! :)
2013. febr. 13. 13:34
 5/8 anonim ***** válasza:
mi 4 éve minden este áramtalanítunk,de ebből még baj sosem volt
2013. febr. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Örülj neki és még spóroltatok is kb 1000 forintot.
2013. febr. 13. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 temesiv válasza:
sziasztok.Azt kell megnézni hogy az eszköz tudja e azt a sebbességet amient a csomagod enged.Különben pl a 7M csomagu net hasít az eszköz miatt 20Mcsomagnak megfeleköen.Példa:t-home 10M net csomag letöltésbe 999k val simán hasít.mérj seességet a régi hálozati cuccon mennyit visz , az új on is teszteld.Visszatérve ha nem kapcsolod le a villanyorát akkor a router kb 5W os trafoja oan mindegy megy vagy nem
2013. dec. 1. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 temesiv válasza:
bocsi elirás 70M akartam írni.De a szolgáltato odafigyel általába h jo routert kapj sebességre,max a fellület kezelhető vagy nem izlés dolga.Ha uj router lessz feltéve azt is konfigolni kell mert az hívja meg a netet , ez nem swiths hogy csak rádugod azt annyi,de a szolgáltató ugyis beállítja a lakáson,rosszabb esetbe telefonon mondja mit csinálj.
2013. dec. 1. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!