Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Segytetek? Xbox és a Youtube...

Cisbá48 kérdése:

Segytetek? Xbox és a Youtube véleményeket kérnék

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem mivel haversági körben lesz majd pár Xbox (és van is már) megfogalmazódott bennünk hogy youtube-on csinálhatnánk ilyen videókat tehát hogy majd valami youtube-os karriert indítani nem feltétlen a pénzért meg a hírnévért (jó mondjuk a hírnévért is mert ha 1 vagy 2 éven belül nem nagyon lesz nézettség vagy feliratkozás akkor nagyon nincs értelme),ha nem inkább a szórakoztatásért meg ilyesmiért.

Itt most ne írjátok hogy mekkora munka mert tudjuk hogy nagyon nagy de szerintem meg érné mert amikor azt látnánk hogy emberek írnának hogy milyen jó meg ilyesmi az nekünk nagyon jó érzés lenne.

Na mindegy elnyújtottam az lenne a lényege a kérdésnek hogy tulajdon képen egy ilyen gameplay csatornát csinálnánk amin lenne Xbox gameplay meg néha pc-s is hogy ezt meg érné-e csinálni-e ?

igen vagy nem ha nem miért nem ha igen akkor ti néznétek-e ?



2013. febr. 20. 15:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Amit leírtál az külön munkakörnek felel meg szóval min napi 4-6 óra és a feltöltéseket nem számoltam.
2013. febr. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Még annyit hogy az Xbox-okat nem szabad buheráltatni hogy co-op game play-eket is tudjatok felrakni.
2013. febr. 20. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy sok idő de 3-4 lennénk ez biztos szám és akkor egy héten meg tényleg egy olyan 3-4 videó biztos lenne.
2013. febr. 20. 15:17
 4/12 A kérdező kommentje:
Igen tudom nem is terveztük hogy bele nyúlunk az Xbox-ba mindig csak vennénk hozzá a játékot (egyébként igen tudom nagyon drága hozzá a játék de ebből ne csináljatok gondot nem vagyok gazdag de azért játék az lenne nyugi) :D
2013. febr. 20. 15:21
 5/12 BM-Striker ***** válasza:

Kell egy ilyen

[link]

2013. febr. 20. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

1. Ha xboxon akartok valamit felvenni ahhoz kell egy "felvevő"

amit pl. az előttem író linkelt.

2. A "hírnévről" és a pénzről ne is álmodjatok, se arról hogy ti ebből megélhetnétek. A magyar youtube "közösség" koránt sem akkora, és olyan "aktív", hogy ti ezt meg tudjátok csinálni.

Így is van már annyi ilyen "neve nincs" csatorna, hogy az már hihetetlen.

Ha gamestarnak, vagy mit tudom én minek dolgoznátok, vagy valami mmo-s honlapra csinálnátok review-kat akkor nyomhatnátok fel rendesen, de így csak hobbi szinten lehetne ez valami saját szórakoztatásra.

3. Ez marha sok idő, és gép is kell majd hozzá, mert egy 800x600-as full low settinges gameplay-t én nem nagyon néznék meg.


Hát nekem ez a véleményem.

2013. febr. 20. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Egyáltalán nem álmodtunk hírről és pénzről (na jó egy nagyon kicsi pénzről igen,DE ITT MOST EL MONDOM HOGY NEM ANNYIRÓL AMIBŐL MEG ÉLNÉNK).Csak ilyen kis mellékesről szóval senki ne higgye azt hogy mi most erre megélhetési célnak tekintjük mi pusztán azért csinálnánk hogy szórakoztassuk az embereket.

Tehát még egyszer el mondanám hogy mi erre nem megélhetési célként tekintenénk csak szeretnénk szórakoztatni néhány embert.Sosem gondoltam erre megélhetési célként.


És igen tudjuk hogy kell projektor azzal is tisztában vagyunk hogy mennyibe kerül ez itthon Magyarországon.Viszont most itt megosztanám mindenkivel hogy mindennel számoltunk és tudjuk hogy ez nem megélhetés nagyon drága móka és ezt annyira nem fizeti meg a youtube. Igen először is bevallom hogy pc-s tartalmakat csinálnák az Xbox dolog csak akkor jönne elő hogy ha már lenne némi nézettség és feliratkozó szám.

És közel sem gondolkodtunk abban hogy mi nekünk ezt valaha valaki is meg fizeti akár a youtube vagy akár ki más.

2013. febr. 20. 19:13
 8/12 A kérdező kommentje:

És egyébként sem akartam ilyen kamerás videókat csinálni hiszen az sokat el vesz a játékból maga a játéknak a szépségéből.

Meg még azért az sem biztos hogy ennek mostanában kezdenénk neki tehát hogy ahogy mondtam már vagy ha nem mondtam most el mondom nem szeretnék igénytelen videókat kézi kamerával felvett vagy hasonló minőségben lévő videókat.

2013. febr. 20. 19:24
 9/12 anonim ***** válasza:

1. Minek teszed fel a kérdést, ha nem érdekelnek a válaszok.

2. A youtubeos videókészítést kétféle képpen lehet csinálni.

a, Keményen csinálod, minden nap foglalkozol vele (hosszú órákat és a munka nagy része nem a kellemes játék), így lehet nézettséged és kereshetsz vele pénzt.

b, Hébe hóba feldobsz pár videót, így viszont hiába jó a tartalom, a kutya nem fog rád feliratkozni, és 1 forintot sem fogsz keresni.

Az elsőt csak munkaként lehet csinálni, amire normál esetben az embernek nincs lehetősége, a második meg igazából meglehetősen felesleges.

2013. febr. 20. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Tudom hogy most úgy tűnik mintha nem érdekelnének a válaszok de néha olyan válaszok jönnek mintha kis 10 évesnek néznének hogy ebből úgy sem fogsz meg élni.Nem egyébként igazuk van tényleg nem fogok,és tudom hogy nem gyerekjáték hiszen először nagyon nehéz lesz,és szinte egyáltalán nem lesz nézettség.Úgy gondolkodok erről hogy most ha veszek egy Xbox-t akkor utána gépre gyűjtök hogy legyen mivel a videókat meg vágni fel rakni és tudjak normálisan dolgozni.

És még az se biztos hogy most kezdek neki mondtam már hiszen nekem számít a minőség is gondolom a nézőknek is.

Egyébként ahogy itt most az embereknek írogattam rájöttem hogy tényleg nem lehet olyan könnyű dolog mert mindig lesz az akinek nem fog tetszeni amit csinálok (itt nem ti rátok válaszolókra gondolok mert ti csak segíteni akartok tudom)

Szóval igazából köszönöm azoknak akiknek válaszoltak mert rájöttem hogy nem lesz könnyű.

2013. febr. 20. 20:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!