Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A facebookon családi állapot...

A facebookon családi állapot beállítása érdekelne, BONYOLULT, és NYITOTT kapcsolat esetén miért nem lehet, több személyt bejelölni? H a mégis van ilyen beállításra lehetőség, akkor miként?

Figyelt kérdés

2013. márc. 26. 23:05
 1/7 anonim válasza:
100%

Mégis minek akarnál rajta bejelölni, akár 2 csajt?

Hogy na ezt figyeljétek, ezeket dugom, meg hülyítem???

Már azt se értem olyat minek kiírni, hogy bonyolult, vagy nyitott.... valaki vagy kapcsolatban van, vagy nincs..


Ha nyitott, akkor kb nincs kapcsolatban senkivel, csak kúrni jár össze... na az aztán tényleg "családi állapot"...


Bonyolult, meg nem tartozik senkire, mert az általában azért bonyolult, mert vmi gáz van benne..

2013. márc. 26. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mi az a "nyitott" kapcsolat? Kapcsolatban vagy VAN valaki, vagy NINCS.
2013. márc. 26. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én konkrétan a biszex emberkékre gondoltam, egy ismerősöm vetette fel nekem a kérdést, mert ő biszex, és egy pasival van komoly kapcsolatban, de alkalmanként egy csajjal osztja meg az ágyát, illetve az életét, általában heti váltásban.
2013. márc. 27. 07:34
 4/7 anonim válasza:
én ilyet se írnék ki... nem tartozik senkire se..
2013. márc. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
én se írnám ki alapból, de a barátainak segít az ember, ha tud, ha mással nem hát információval, és mivel a lány ismerősöm megkérdezte, hogy tudom-e miként lehet beállítani családi kapcsolatot több személlyel akkor kerestem rá itt, de találat hiányában új kérdésként tettem fel, de megoldás sajnos ne érkezett, csak kritika :D
2013. márc. 27. 16:09
 6/7 anonim válasza:
mivel nekem csak 1 kapcsolatom van, így még nem kerestem, hogy hogyan tudnék 2 embert bejelölni rá.. :D
2013. márc. 27. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
én meg egyedülálló vagyok :D nekem se volt rá szükségem :D
2013. márc. 27. 16:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!