Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy állítsam be Facebookon,...

Hogy állítsam be Facebookon, hogy követhessenek?

Figyelt kérdés
Sokszor jelölnek be random emberkék, és remélem, ha be tudom állítani az opciót, akkor felérik, hogy nem muszály bejelölniük. Ha valaki tud segíteni megköszönném :)

2013. ápr. 3. 22:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Adatvédelmi beállítások- követők- követő bekapcsolása. Ezt bepipálod, a lenyíló ablakban lesznek a szerkesztési lehetőségek.
2013. ápr. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Miután rámentem az adatvédelmi beállításokra, hol találom a követők opciót? :)
2013. ápr. 4. 09:41
 3/8 anonim ***** válasza:
A bal oldalon. Arra kattintva nyílik meg megint egy ablak, ahol ha bepipálod a követést ismét lenyílik egy ablak, ahol tovább szerkesztheted a dolgokat.
2013. ápr. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Hát én nem vagyok szőke, se agyilag, se hajszínileg, de tényleg nem találom :D bal oldalon csak ilyenek vannak: általános, biztonság, adatvédelem, idővonal és megjelölés, tiltás, értesítések, mobil, alkalmazások, hirdetések, fizetések, ajándékok, támogatás vezérlőpult..:/
2013. ápr. 5. 22:42
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem a Mobil és az Alkalmazások között van olyan, hogy Követők.
2013. ápr. 5. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálam nincs
2013. ápr. 6. 09:27
 7/8 A kérdező kommentje:
Mostmár tudom.. 18 éven aluliaknak nem lehet megcsinálni.. ezért nem találtam -.- na mindegy, azért köszi a válaszokat :)
2013. ápr. 6. 09:30
 8/8 anonim válasza:
Állítsd be az életkorodat 18+ és rejtsd el a születési dátumodat(az évet) :) Én is ezt csináltam :)
2013. jún. 2. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!