Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szerintetek hogyan lehetne...

Szerintetek hogyan lehetne elérni azt hogy ne legyen ennyi troll az interneten?

Figyelt kérdés

Ezen az oldalon , főleg a zene kategóriába van egy troll , aki már egy éve próbálja idegesíteni a többi felhasználót a saját szórakoztatására. A fan site-on még rosszabb a helyzet , ott már jobban fel is léptek a trollok ellen valamikor 2012 novemberébe. Itt viszont kamuprofilt kamuprofil követi és mindenféle idióta kérdések és válaszok. De ez van a youtubeon is, facebookon, twitteren és még nagyon sok helyen.

Mit lehetne csinálni hogy véget érjen a móka ezeknek az unatkozó szeretethiányos trolloknak ?

Példák: http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3404783-szer..

http://www.gyakorikerdesek.hu/kultura-es-kozosseg__egyeb-ker..

http://www.gyakorikerdesek.hu/szorakozas__zene__3561058-lmfa..


Voltak durvábbak is , de azokat már törölték. Van ez a lilidoki nevű troll akit már 800-szor letiltott a gyakori is meg a fan site is ,mégis mindig visszajön és kezdi újra....

Remélem érthető volt , bocs ha rossz kategória



2013. ápr. 27. 15:17
 1/10 P.O.C. ***** válasza:
100%

Lehetne sok mindennel próbálkozni. Pl. a trollkodókat figyelmeztetni, fiókjait korlátozni x időre. A frissen regisztráltak legalább 12 óráig ne tehessenek fel kérdéseket, alaposabb modemráció, stb.

De úgy vettem észre hogy az oldal üzemeltetője, csak a reklámokkal van elfoglalva.

2013. ápr. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nevelni kellene a népet. Meg kellene értetni velük, hogy az nem szórakozás. Az nem menő, ha valamit tönkreteszünk. Persze ez a következő 10-20-30 évben biztosan nem fog változni, szóval maradnak a technikai tiltások.
2013. ápr. 27. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
vagy ha jó példát mutatunk mint én ha nem tudok hozzászólni csak végig olvasom a válaszokat de nem válaszolok rá
2013. ápr. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
és a trolok nagy része 15 éves és azért csinálják mert otthon nem figyelnek rájuk szóval kedves szülők tessék meg hallgatni a gyereket
2013. ápr. 27. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

köszönöm, hát kb én is gondoltam ilyenekre.

Első válaszoló: a reklámokat el lehet tüntetni, csak le kell tölteni az "adblock " kiegészítőt a böngésződhöz

2013. ápr. 27. 17:58
 6/10 anonim ***** válasza:
44%
14 év alatt senkit nem szabadna még internet elé engedi.
2013. ápr. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

A kor és az életkor nem mindig van összhangban. Tudok számtalan 14 év alattit, aki komolyan gondolkodik. Persze őket nem ültette be a szülő a TV elé, hogy az nevelje fel.

Ugyanakkor számtalan ellenpéldát is tudok, akik 20-on évesen is 0 komolysággal vannak megáldva.

2013. ápr. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

WOW

Ezek télleg trollok.

Szerintem egy kis idő mulva ők is beleunnak és jönnek az ''ujonc trollok''

megállithatatlan metamorfózis.XD

2013. ápr. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

A kérdésre egyszerű a válasz: moderálással. Hogy ez jó-e vagy sem, az már más kérdés. Néha trollkodásnak tűnhet az is, ami nem az. Például lehet ez egy jó eszköz, ha valami ostobaságra próbálsz rávilágítani. A moderálásnak az ilyen pozitív "trollkodás" is áldozatul eshet. Sőt, még olyasmi is, aminek semmi köze a trollkodáshoz.


Az igazi trollokról pedig annyit érdemes tudni, hogy nem szabad rájuk időt, energiát pazarolni. Jobb esetben csak egy éretlen p*cs szórakozik, akinek majd benő a feje lágya, rosszabb esetben egy sz*r, kellemetlen ember, akinek csak a rombolástól áll fel. Az ilyennél meg úgysem tudsz eredményt elérni.

2015. máj. 27. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem itt Gyakori kérdéseken is be kéne vezetni a meghívásos rendszert. Máris nem lenne ennyi troll! :D
2016. máj. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!