Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha elfelejtettem a Google...

Ha elfelejtettem a Google jelszavamat, és próbálkozom, akkor valahány próbálkozás után letilt?

Figyelt kérdés

2013. jún. 5. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:
nem tilt le
2013. jún. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
52%
Viszont captchát kell egy idő után beírni tehát proggival nem fogod tudni "feltörni".
2013. jún. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
nem akarom feltörni, de ha már itt tartunk, captcha feldolgozó programok is vannak gondolom
2013. jún. 6. 12:28
 4/5 anonim ***** válasza:

Vannak, de gondolom a google-ösök sem hülyék hogy olyan captchat használjanak, amit nagy valószínűséggel meg tud fejteni egy program (ahol már a 10% is nagy).

És biztosan azt is figyelik, hogy a captchák hány %-a helyes, és lehet teljesen kitiltja azt a gépet, ahonnan rengeteg hibás captcha jön. Hol máshol lenne ez jobban megoldva, mint a google-nél? Tuti, hogy ők minden lehetséges módon védekeznek.


Persze a manuális próbálgatásoddal - ha tényleg csak elfelejtetted - nem lesz gond.

2013. jún. 6. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

#4

"Hol máshol lenne ez jobban megoldva, mint a google-nél? Tuti, hogy ők minden lehetséges módon védekeznek. "


Na mert a google az atyaisten? A tökély?


Más honlapokon is védik a regisztrációkat, nem valami google-féle találmány.


Nem is értem ezt a megjegyzést...

2013. jún. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!