Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik TV + Internet szolgálta...

Melyik TV + Internet szolgáltatásra érdemes előfizetni?

Figyelt kérdés
Melyik szolgáltatót, és azon belül melyik konstrukciót érdemes választani? Albérletezem, tehát ha hűségidőt írok alá, akkor vihetem magammal, és csak át kell jelentkezni a szolgáltatónál? Hogy is van ez?

2013. jún. 10. 20:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ mi érhető el nálad. A DIGI internetje nagyon jó de a tévéjük a csatornakínálat miatt nem kiemelkedő. Nekem 40/20-as DIGI-net és UPC Directes tévé van. Neked is ezt ajánlom. A DIGI-nél nincs hűségidő így bármikor visszamondható. A UPC Direct meg műholdas tévé így elvileg mindenhol fogható az országban szóval nem okozhat gondot a szolgáltatás áttelepítése költözés esetén.
2013. jún. 10. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ahogy az elozo hozzaszolo irta.Csak annyit tennek hozza hogy a kabeles tv tudtommal biztonsagosabb mint a muholdas mivel az ha jol tudom idojaras fuggo.

Ha mindket szolgatato elerheto (Digi, Upc) akkor a Digi-tol minimum a 40/20-as net valamint az UPC-tol a digital bronz melyet meg ki lehet boviteni csomagokkal ha erdekel.

Ha aDigi elerheto csak akkor Tv-t a 2800-Huf-ost ajanlom.

Ha az upc elerheto akkor a Fiber Pover 25-os netet vegyed a bronz digital tv-vel.

Ha husegidot irsz ala elmeletileg vihetetd magaddal de ez elegge...hm km elmeleti.

Mivel tobb problema is felmerul:

1.Ahova mesz nem elerheto a szolgaltatas te meg husegido miatt fizetsz mint a katonatisz a semmiert.Kulon bonusz ha elfelejtik az uj cimre kuldeni a szamlat.

2.A foberlo nem engedi bevezetetni az amugy elerheto szolgaltatast.


Ezen problema elkerulese erdekeben a mobil internet a nyero....igaz draga meg lassu a kabeleshez kepest de ha van terero fuggetlen vagy a foberlotol.


Kerek zold pacsit.:)

2013. jún. 11. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Nem jutottam előrébb, csak okosabb lettem. :(


Jelenleg mobilnetezek (Vodafone/14GB adatforgalom/7315Ft).

Ezt szeretném lecserélni korlátlan kábelnetre, de a főbérlőtől nem akarok ekkora "szívességet" kérni, hűségidőt meg az említett herce-hurca miatt nem írok alá, ráadásul a DIGI a mi utcánkban pont nem érhető el... még, úgyhogy egyelőre marad a mobil.


Köszi a választ! ;)

2013. jún. 12. 11:44
 4/4 anonim ***** válasza:

Van meg a T-home mint valasztasi lehetoseg de elegge draga ha husegido nelkul akarsz szerzodest kotni.

Ha megis bevalalnad akkor a Netmania L -et vennem mint internet szolgaltatast , valamint a tv eseten vagy IP tv-t vagy kabel tv-t es azon belul a csaladi csomagot kernem....

Csakhat mint irtam huseg ido nelkul eleg draga kb 12 eezer huf a ketto.....

2013. jún. 12. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!