Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A hardveraprón vettem egy...

A hardveraprón vettem egy sráctól egy belső,2.5" HDD -t. A leírásban az volt, hogy hibátlan állapotú, és a HDD seninel 100/100 -at ír. Mivel az eladó 1054 napja van az oldalon, így nyugodt szível megvettem. Ma meg is jött. Mit tudok tenni?

Figyelt kérdés

...de sajnálattal azt kell látnom, hogy van 12720 hibás szektorja, és 2912 db gyenge szektor. Valahogy visszaküldhetem a srácnak, hogy köszönöm, de nem ez volt a leírásban, és kérem vissza a pénzem, vagy ezt (is) vegyem tanuló pénznek?


Működési ideje: 1 nap, 13 óra

Becsült háralévő élettartam: 14 nap

Összes indulás/leállás száma: 72


2013. jún. 24. 13:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Mért nem az eladóak írod meg a problémádat? Majd ő megmondja, hogy visszaküldheted-e neki vagy nem.
2013. jún. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezt neki kell leírnod. Én alapból úgy adok-veszek, hogy biztosítok pár nap próbagaranciát, és el is várom fordítva is. De mindenképp neki írj, és rajta áll a dolog.
2013. jún. 24. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Értem köszi.

A magyar posta mennyire bánik finoman a csomagokkal? Elképzelhető, hogy egy buborékfóliás csomagolásban megsérüljön?

2013. jún. 25. 08:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!