Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » YouTuben hogyan legyek nézetet...

YouTuben hogyan legyek nézetettebb? Miylen videókat töltsek fel? Milyen játékokról?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Itt a channelem: http://www.youtube.com/channel/UCD3MOQEmJNUhJS_CHau0v5A

:)



2013. jún. 26. 00:46
 1/9 anonim ***** válasza:
már megint egy gameplay csatorna...
2013. jún. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

"Helló helló sziasztok, én felhasználó vagyok."

Az utolsó érdekeltségem, ami a magyar youtube iránt volt nekem, most veszett el. Most pedig megyek, és nézek egy kis PewDiePiet. (ő kb. 2x idősebb nálad)

2013. jún. 26. 03:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
És mi van abban? én küldöm neki a játékokat -.-"
2013. jún. 26. 13:34
 4/9 anonim ***** válasza:

Hát a csatornád alapján nem tudom ki a nyomorék, de sebaj:

Lehetőleg 16:9 HD videót csinálj,

Legyél legalább 15 éves, a hangmutálás miatt,

Ne gameplayről szóljon.

Én furcsának tartom hogy beindult a csatornám, mert Hunger-Games videókat csinálok, 16:9 HDba, 60FPSel, tehát igényes, ahogy tudom.


A második.

2013. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
de figyu miért kell 15 évesnek lenni? Egy 10 éves gyereknek lett nem tom hány millió subja.És áhh mindgy
2013. jún. 26. 14:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Nem mindegy. Egyszerűen bántja az ember fülét. Tessék, nézd meg az én csatornám: www.youtube.com/SnikerFreakHD

Nincs egy sármos hangom, de legalább nem nyávogok.

2013. jún. 26. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
na...ez a stílus is arra utal, hogy nem nőttél még arra se fel, hogy anyuci fizesse neked az internetet...minek teszed fel a kérdést, ha nem bírod a negatív kritikát? semmi egyedi ötleted sincs, nem is értessz konkrétan semmihez, mégis mit vársz? nálad tán csak az a delikvens volt itt régebbi kérdésben a gázabb, aki a tabletjéről csinált egy videót, de nem tudta azt se, hogy a dobozon lévő adatok fizikailag mire szolgálnak a tabon, illetve bemutatta a "ha need for speed-ben elfordítom, fordul a kocsi" érzékelőt is...első voltam...
2013. jún. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

6-26 14:28

A hangod tényleg nem bántó hanem viselhető, ellenben azzal az állandó sistergéssel ami a mikrofon miatt van, na az elviselhetetlen kissé. Ha egyszer ki tudsz venni pénzt, vagy ha már vettél is ki azonnal ruházz be egy jobb/tisztább mikrofonra és egy hangkáryára.

2013. júl. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Megfogadom. Köszi. De PMben írtam.
2013. júl. 4. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!