Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Yahoo vagy Outlook (korábban...

Yahoo vagy Outlook (korábban Hotmail) a jobb email szolgáltató?

Figyelt kérdés

Tudom, tudom, Gmail. De most nem ez a kérdés.


Yahoo vagy Outlook a jobb?

És amíg Hotmail volt?


Köszi!



2013. jún. 30. 23:50
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Yahoo egy fos. Csak weben használható, levelezőbe felvéve többet nem működik, mint amennyit igen.


Outlook meg nem tud IMAP-ot, de egyébként jól működik.


Szóval Gmail :-)

2013. júl. 2. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 acutefox ***** válasza:
Yahoo, egyébként meg szubjektív vélemény. Kinek mit jelent a jobb, mit takar, mi elegendő, mi szükséges.
2013. aug. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom, ki hogy van vele, de nekem nem jött be a google féle levelező rendszer. Főlleg, hogy nem tudom magam törölni sem onnan. Pedig már írtam mailt és szétolvastam a súgót is, de mivel nem a google oldaláról regeltem.... Nos maga a google oldalán nics meg a törlési lehetőség. Sajnos. Viszont korábban a google -ben regisztrált mail címet gond nélkűl tudtam törölni. Csak azt nem tudom, amit a POSTAFIOK.HU -ról csináltam.


Tanúlság: A postafiók.hu a Google -nél csinál egy mail fiókot, aminek a domain -je: postafiok.hu (pl.: azencimem@postafiok.hu) és a Google -ben nem lehet törölni. Valamint mail -re sem válaszolnak..... :(


Vagy csak több, mint 24 órát kell várni a válaszra???

2013. okt. 18. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 csacsi2 ***** válasza:

Googlét nem lehet törölni?! Minek törölni?!

Ha csak alkalmilag használsz lebvelezőt használj ideigleneset pl 10minuteMail...vagy a

[link] -t.

Jó a Gmail, megbízható.

2013. dec. 13. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!