Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hányszor lehet a facebook...

Hányszor lehet a facebook profilomat felfüggeszteni?

Figyelt kérdés
Már egyszer fel volt, ha most megint felfüggeszteném akkor örökre törlődne? vagy ahhoz mennyit kell várni? (különben nem az a lényeg, csak pár napra szeretném hogy ne legyen)
2013. júl. 10. 03:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Akárhányszor lehet.

Én vagy 30x felfüggesztettem már.

Ha csak felfüggesztve van, akkor soha nem fog törlődni.

Ha törlöd, akkor is csak egy bizonyos idő után. Most nem tudom megmondani, hogy mennyi ez az idő.

2013. júl. 10. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

1. válaszoló...

2 hétig (azaz 14 nap) nem szabad belépnie a fiókba, ha valaki végérvényesen törölné profilját!

2014. febr. 3. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
csak két hét? akkor jól lerövidítették..régebben több mint egy hónap volt a határ. :o
2014. febr. 4. 22:37
 4/6 anonim válasza:

Lehet :O

Nem tudtam, hogy régen 1 hónap volt a lefutási idő, amig végleg nem törlik a fiókot :s

Kíváncsiságból megnéztem, hogy lehet-e facebook fiókot törölni, mert néhány facebook bolond elkezdi, hogy ha regisztráltad magad, a büdös életbe nem tudod magad kitörölni...

Utána nyomoztam, és láss csodát, mégis csak lehet törölni :D

Ahogy olvastam, 14 nap a lefutási idő a törlési kérelem elküldése és a végleges törlés közt. :)

2014. febr. 5. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

De az is lehet hogy csak mostanában vezették be ezt a törlést, mint ahogy ezt a két hetes határidőt is. :)

Bár nem tudhatom, én sose akartam magam törölni, csak függeszteni :)

Azért köszi a választ!

2014. febr. 6. 00:36
 6/6 anonim válasza:
Nincs mit, szívesen segítek, segítettem :)
2014. febr. 6. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!