Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Apródon venném ezt a ps3 at,...

Apródon venném ezt a ps3 at, szted átverés?

Figyelt kérdés

[link]

jó , nem lehet ezt tudni de ez elvileg viszi a másolt játékokat nem volt javitva matrica van rajta de akkor miért adja 28k ért , néztem csak ezt rakta fel aprodra márc. 5-én és márciusban hozta létre az accountot

azt még meg se kérdeztem hogy csak előre utalást fogad-e el mert ha igen akkor hagyom az egészet

ja meg csak üzenni lehet neki



2013. júl. 10. 13:36
 1/9 anonim ***** válasza:

A 28ezer szerintem realis, megis mennyibe kellene hogy keruljon egy 8 eves konzol? 60 ropiert zsir uj, 500 gigas super slim ps3-at kapsz. Plusz naprol napra ahogy kozeledunk karacsonyhoz es a ps4-hez megy le az aruk.


Az inkabb gyanus hogy nem lehet felhivni a tagot, ha meg csak elore utalast fogad el akkor engedd el, szemelyesen talalkozz vele.

2013. júl. 10. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

jaja csak azok a régebbi ps3 as tipusok amiket lehet jailbreakelni drábábbak szoktak lenni mert az ujakban van valami védelem amit nem lehet kijátszani

ha utánvétellel veszem a futár megvárja míg bemegyek és kipróbálom ? ( valószínüleg nem =/ ) és ha nem jó akkor kinél reklamáljak ? aprod nem foglalkozik ilyenekkel ? meg a futár csak elviszi egy címre , már ha teloszámot nem adott meg

HÁÁÁT nemtom lehet e-bay-n nézem meg ott legalább van visszajelzés az eladókról

2013. júl. 10. 14:00
 3/9 anonim ***** válasza:

Nem vettem meg soha semmit ezen az aprod.hu-n, nem tudom hogy hogy kezelik a reklamaciokat...De vegeredmenyben mindegy is, mert a vasarlas nem eri el a celjat ha nem mukodik a ps amit vettel, es csak telni es telni fog vele az ido amig barmit is csinalnak vele, kicserelik, visszaadjak a penzt, stb...


A postas nem varja meg amig bemesz es kiprobalod:D vateran meg ebay-en talan biztosabb hogy mukodo cuccot kapsz, de ott sincs ra garancia. Veszelyes igy muszaki cikket venni, mindenki el akarja adni amit arul es hazudoznak ossze-vissza, fenykeprol pedig nem tudod megallapitani hogy igazat mondanak e...Ugyanugy mint az autoknal, amig meg nem nezed eloben az interneten minden kocsi "megkimelt allapotu, keveset futott, nem dohanyzo noi tulaj, garazsban tartott". De ha mar valahonnan veszel akkor itthon talan a vatera a legjobb. Szerintem, de nem biztos. Vannak nyilvan akiknek pozitiv, vannak akiknek negativ tapasztalataik vannak online ps vagy xbox vasarlassal. 5 giga korul van egy jatek ha letoltod, az a 80 giga is eleg karcsu mar manapsag szerintem.


Mennyi penzed van ra? Mikkel akarsz jatszani?

2013. júl. 10. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

ezt a 28k-t kifizetném érte 40 et már nem , külső vinyot vennék de olvastam olyat hogy nem lehet arrol futtatni game et mert fat32 be kell formázni abba meg 2 vagy 4 giga asszem a max egy fájlnál a blue rays game ek meg nagyobbak (nemtom =/ )


és persze közben nézem a többi oldalt is hátha ott találok

2013. júl. 10. 14:37
 5/9 anonim ***** válasza:

huh hol is kezdjem:

Vehetsz hozzá max 1tb vinyót (belső vinyóként) onnan fogod a játékokat futtatni...

az hogy 4gb file lehet max másolni az 1 file ra vonatkozik ps3 játékok meg változó 100-10000 file is lehet...


Ha van 28ezred amit úgy érzed hogy nem baj ha elveszhet vedd meg

Miért? Mert ez a FAT konzol aminél gyakori a sárgaled és 10ezer a javítása...

2013. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Illetve célszerű olyan gépet venni amin rogero 4.30 vagy rebug 4.30 van legalább [kmeaw volt az 1. rendes cfw de onnantól figyelni kell hogy lépsz felfele mert megölheted a géped ha elb..zol valamit]
2013. júl. 10. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Ha átb@snak hiába mész reklamálni nem fog érdekelni senkit se...

És ajánlom ha veszel ps3at használtan próbáld ki előtte játssz vele 20-40 min-t és nézd meg hogy mennyire meleg/hangos

2013. júl. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ha van kicsivel több pénzed vegyél 2000es slimet az is törhető... [bocsi a sok kommentért csak trágárnak írta és nem tudtam mi volt a baja]
2013. júl. 10. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

PS témához nem tudok hozzászólni, de az apródhoz, netes eladáshoz igen. Rendszeresen árulok a fent említett oldalon. Ez bizalmi kérdés. Én rendes vagyok, nálam reklamálni is lehet, illetve törvény kötelez arra, hogy a neten vásárolt termékeket 8 munkanapon belül indoklás nélkül visszaviheti a vevő és az eladó köteles visszaadni a vételárat. Ilyenkor a visszaküldés költsége terheli csak a vevőt.


Másik dolog, hogy ha én el akarok adni valamit, akkor adok telefonszámot, hogy válaszolhassak a felmerülő kérdésekre. Akinek csak üzenni lehet, ami lassú, körülményes, hosszadalmas, lehet, hogy rejtegetnivalója van.

2013. júl. 10. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!