Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Youtube-ra feltöltöttem egy...

Youtube-ra feltöltöttem egy videót, de ha a rákeresek csak az én felhasználóm jön ki, vagy csatornám. De mások videóinál nem, rákeresek és ott van, nem pedig a csatornájuk jön elő. Mit csináljak másképp? Van aki jártas ezen a téren?

Figyelt kérdés
2013. júl. 24. 14:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jelentkezz ki a YT.-ról, és úgy próbáld !
2013. júl. 24. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Igen, erre gondoltam és meglepő módon ekkor is a csatornám valamint a profilképem jelenik meg... Nem értem:/
2013. júl. 24. 14:18
 3/11 anonim ***** válasza:
Nem lehetséges, hogy a feltöltött videó privát, és azért nem adja ki a találatoknál ?
2013. júl. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Teljesen nyilvános, ez volt az első amit ellenőriztem. Gondoltam feltöltök már egy tanulságos kis NatGeo filmet, sok ilyen van fent... Tessék a címe: "Bekasztlizva külföldön - Vakmerő kannabiszfutár" Önnek mit ad ki?
2013. júl. 24. 14:23
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is egy csatornát ad ki. ( . . . Imre)
2013. júl. 24. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Jött egy e-mail, hogy sikeresen fel lett töltve, de semmi "érvényesítés" vagy ehhez hasonló aktiváló link nem volt.
2013. júl. 24. 14:28
 7/11 anonim ***** válasza:

Megnyitom a videót, és ez fogad :

[link]


Ez lesz a gond !

2013. júl. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Jézusom:D Akkor törlés, és valahogy tiszta lappal újra feltöltöm, max átnevezem vagy valami. Köszönöm és Üdvözletem!:):)
2013. júl. 24. 14:34
 9/11 anonim ***** válasza:
nem javaslom az újbóli feltöltést, mert a képi anyag van szerzői jogvédelem alatt. Többszöri ilyen fajta jogsértés, akár a Youtube profil törléséhez is vezethet !!
2013. júl. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
De akkor másoknak miért adja ki az ilyen jellegű NatGeo és Discovery filmeket normálisan?
2013. júl. 24. 15:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!