Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mitől lehet lassú ilyen téren...

Mitől lehet lassú ilyen téren az internetem? (többi lent)

Figyelt kérdés
nagyon lassú a netem, ha speed test el mérem akkor kiadja a 14-16 MB ot is, de ha torrentezek akkor jó ha kijön 2-4 MB(persze ha olyat töltök amit rengetegen töltenek fel és kevesen le)vagy ha youtube on nézek videot az is nagyon lassan jön be, weboldalakat is lassan nyitja meg, a gépem nagyon komoly, nem azzal van a gond ,hogy kevés a ram vagy ilyesmi, akkor mi lehet a gond ? (lassan 2 hónapja tart már ez)

2013. aug. 4. 17:17
 1/5 soccerway ***** válasza:
ha csak egy ideje, akkor sokminden lehet, virus vagy valam hasonlo rosszindulatu dolog
2013. aug. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
microsoft security essentials gyakran futtatom, és egy ismerösöm tanácsolta ,hogy használjak CCleaner-t mert az megoldja, de még mindig nem jó
2013. aug. 4. 18:10
 3/5 Gábor_79 ***** válasza:
A torrent letöltési sebességéből nem érdemes komoly következtetést levonni. Persze ha érzed, hogy lassú a net az más. Lehet, hogy csak a böngésződ lassítja. Ha régen törölted az előzményeket, cookie-kat meg hasonlókat akkor hajlamos belassulni a firefox pl. Másik böngészőt próbáltál? Ilyen helyzet után próbáltam az IE 10-et és kellemes meglepetés ért.
2013. aug. 4. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
google chrome-t használok és 1 napja futtattam a CCleanert ami minden elözményt mentett jelszot stb.-t törölt
2013. aug. 4. 19:05
 5/5 Gábor_79 ***** válasza:

Csak egy buta ötlet. Most jobb nem jut eszembe, -mondjuk mert a Chrome-ot nem ismerem,- hogy malware keresést végeztél-e? Mert a bot-ok jellemzője az, hogy úgynevezett 'zombie' gépként használják más gépét és a felhasználó tudta nélkül, merthogy nincs nyoma, folyamatos spamek küldésére használja a gépet. Nem tudom a Security Essential keres-e ilyesmire. Na meg ha tényleg olyan izmos géped van, egy tűzfalat elbírna. Egyszer a gép előtt ülve halgattam valami műsort és kicsit furcsának is találtam, de azt állították, hogy minden fajta böngészés nélkül megtalálja a gépet a vírus.(általában valami vírus) Ja és MS Security Esentialt nem sokra tartják az itteni válaszolók sem. A semminél jobb, de azért nézz rá valami live antivirus cd-vel a gépedre a biztonság kedvéért.

A problémád lehet, hogy csak a chrome hibája. Van külön topicja ami elég terjedelmes: [link]

2013. aug. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!