Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Lassú az utorrentem kb 650kbps...

Boricza kérdése:

Lassú az utorrentem kb 650kbps nál nem megy gyorsabban akárhányas seedelik a tűzfalnál is minden rendben 5mb a netem 3.2.3 az utorrentem a torrent beállitásoknál is minden rendben miért van ez?

Figyelt kérdés

2013. aug. 6. 12:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Ez a letöltés, vagy a feltöltés? Igazából mindegy, mert ha belegondolsz a le/feltöltés nem csak rajtad múlik, hanem a peer-eken is, akikkel kapcsolatban vagy. Értsd: hiába tudsz 5megával letölteni, ha a peered csak 1megával tud feltölteni -> 1megával fogod letölteni az adatot értelemszerűen.
2013. aug. 6. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
a 650kbps a letöltésem de akárhonnan töltök mindig csa max annyival jön de valamikor 1,2 másodpercre felmagy 1 vagy 1,5 mb ra
2013. aug. 6. 12:35
 3/5 anonim ***** válasza:

650 kByte/s ~ 5Mbit/s

(650*8=5200)

2013. aug. 6. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
ez mit jelent?
2013. aug. 6. 12:39
 5/5 anonim ***** válasza:

Azt vágod, hogy mi a különbség a bit és a Byte között? 1 Byte=8 bit, ez általában az első informatika óra anyaga. Mint ahogyan a kilo-mega is, de az még matekból és fizikából is ismerős lehet.

Neked 5 megaBIT/s sávszélességű interneted van, az uTorrent meg 650kBYTE/s letöltést ír. A többi meg matek.

2013. aug. 6. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!