Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudom azt megcsinálni...

Hogyan tudom azt megcsinálni hogy az általam kiválasztott személyek ne lássák az egyéb FaceBook tevékenységeimet? (Többi lent)

Figyelt kérdés
Engem nagyon idegesít hogy egyes ismerőseim látják azokat a tevékenységeimet amihez közük sincs. Nem lehet valahol beállítani hogy ne lássák? Nekem az is elég hogy senki ne lássa. (ez egy ilyen privát dolog. De ne gondoljatok olyan dologra XD) Magyarázat: Egy YouTube videós csoportba kilinkelem a videóimat, kommentelek stb.. Az adott ismerőseim meg röhögnek rajtam, (Mert a FaceBook ki írja a főoldalra hogy én megosztottam ott egy videót, vagy kommenteltem,) és ők nem értik ezt a videózás szitut csak videósok :)(Szó ismétlés bocsi!)

2013. aug. 12. 16:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!