Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Eredeti release - mi a teendő?

Eredeti release - mi a teendő?

Figyelt kérdés

Szép napot!

A kérdésem az, hogy ha leszedek egy fájlcserélő oldalról valamit és oda van írva, hogy eredeti release, és én ezt az anyagot fel szeretném tenni másik oldalra, akkor mindent eredetiben kell hagynom? Pl. cím, leírás, nfo (fájl), stb..


2013. aug. 13. 14:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Általában igen, de az oldal szabályzatában megtalálod az erre vonatkozó tételeket.

G.

2013. aug. 13. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az etika úgy kívánja meg, hogy ne változtass rajta. Sok macera van egy torrent készítéssel, akik azzal foglalkoznak, megérdemlik hogy ne piszkálj bele. (Sokat készítettem és töltöttem fel.)
2013. aug. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Amúgy, én is készítettem már párat, nyilván nekem sem tetszene, ha belepiszkálnának. :) De mondjuk az sem, ha "ellopnák", de hát ezeken az oldalakon ez nyilván nem kerülhető el. :)

2013. aug. 13. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!