Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mit tudok csinálni, ha megvált...

Mit tudok csinálni, ha megváltoztatták a facebook profilomat,1 évig nem töltöttem pénzt a telefonom-ra, amit megadtam az oldalon és aki használja a régi számomat belépett és mindent átírt?

Figyelt kérdés

2013. szept. 24. 16:15
 1/6 soccerway ***** válasza:
be tudsz lépni?
2013. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tudok belépni sem, tegnapelőtt tudtam belépni, mostmár nem. A számom a régi, csak nem nekem küldik rá a kódot. E-mail is át lett állítva, de a kicsillagozott részt nem látom, azt próbálom kitalálni, hogy írjak mailt az illetőnek.
2013. szept. 24. 16:44
 3/6 soccerway ***** válasza:
tehát odaadtad a lejárt használhatatlan kártyádat valakinek? Akkor beszéld meg vele a dolgot.
2013. szept. 24. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 Lajos54 ***** válasza:

Szerintem is az illetővel kellene ezt lerendezned. Mondjuk eléggé pofátlan, hogy lenyúlta a facebook profilodat...

Ha a "megbeszélés" után te maradsz állva :) akkor talán vissza tudod állítani (új e-mail cím, új jelszó stb), de ha nem kapod meg az adatokat, akkor keresztet vethetsz rá.

2013. szept. 24. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
nem adtam oda senkinek, vagy 2-szer adták el v én nem tudom.
2013. szept. 24. 18:56
 6/6 Lajos54 ***** válasza:

Hát ez bizony bukta... Akkor nincs más, mint (hacsak nem bírod kitalálni az új e-mail címet és a jelszót, amire gyakorlatilag esélyed sincs), újra regisztrálsz a facebookra (már persze, ha akarsz), aztán gyűjtöd az ismerősöket, meg közben állandóan osztod, hogy a másik profil már nem a tiéd, valaki ellopta.

Ha szerencséd van, akkor az ismerőseid hamarosan kiutálják az illetőt.

2013. szept. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!