Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan oldhatnam meg azt a...

Hogyan oldhatnam meg azt a problemat h google chrome-ot hasznalok es le volt mentve a facebook kodom es megvaltoztattam de nem tudom lementeni az uj jelszot?

Figyelt kérdés
Azt mondtrak h lementette a google fiokom es ott kell megvaltoztatnom de nem talaltam olyan opciot sem a chrome bealitasain :( Megprobaltam h letorlom a chromot es ujratelepitem de miest beleptem a googlefiokba egybol beallitotta ugyanazokat a jelszavakat... Mit lehet tenni? esetleg hatudtok kuldhettek linket! Koszii :D

#Google #jelszo megvaltoztatasa
2013. szept. 30. 19:13
 1/2 anonim ***** válasza:

Először is a beállításokban törölnöd kell a mentett jelszót.

3 vízszintes vonal- beállítások- speciális beállítások megjelenítése- jelszavak és űrlapok- mentett jelszavak kezelése. Itt kitörlöd a mentett jelszót, majd a beállításokban bejelölöd, hogy ajánlja fel a jelszavak mentését. Innentől fogva egyértelmű a dolog. Üdv.

2013. szept. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Koszi! Sokat segitettel:D Asszem menni fog mostmar... ;)
2013. okt. 1. 17:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!