Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Muszáj a Google Chrome böngész...

Muszáj a Google Chrome böngészőnek kb.600 megabájtot foglalnia a lemezen?

Figyelt kérdés

A C:\Documents and Settings\(név)\Local Settings\Application Data\Google\Chrome mappa 600 MB-ot tartalmaz, pedig a Chrome-ot csak egyszerű internetezésre használom, semmi extrát nem használok hozzá. Max. a youtube videókhoz a flash kell, de más lényegében semmi. Miért foglal mégis 600 MB-ot? Miért van erre szükség? Nem lehet belőle törölni? A C: partíció egyébként is mindig meghízik minden ok nélkül.

Régebben pont az volt a jó benne, hogy kicsi, egyszerű kis böngésző és 100 MB-ot se foglalt.



2013. okt. 8. 16:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Az enyémben van Adblock Plus, naponta kénytelen vagyok a millióegy netes szemetet törölni, rengeteg .TEMP fájlt és felesleges reklámot gyűjt be.

De a Ccleaner használata mellett egyáltalán nem lassú.

2013. okt. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Töröld a böngészési előzményeket, gyorsítótárat, akkor egy ideig kevesebb helyet fog lefoglalni. De tulajdonképpen minden mai böngészőnek ez a lényege, hogy lement dolgokat a merevlemezre, így gyorsabban újratölthetőek.
2013. okt. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Használok Firefox-ot is, és a Chrome-mal csak pár oldalt szoktam nézni. Ezért nem értem azt sem, mit tud belőlük lementeni, és főleg minek...

Szoktam törölgetni az Előzmények/Böngészési adatok törlésénél mindent, a teljes előzményeket, összes pipát berakom, de mégis...

Ha az User Data mappát törlöm az előbbi mappából, azzal ártok valamit? Van benne valami fontos?

2013. okt. 8. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!