Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az avast lassitja be ennyire...

Az avast lassitja be ennyire a gépem? Azelőtt a nod32 volt fenn, de erre cseréltem le, mivel nem eredeti a windowsom, és ezt javasolták. Jól tettem?

Figyelt kérdés
Szerintetek melyik lenne jobb ebben az esetben?Mert ez eléggé belassitja:S Ja és ki kellett kapcsolnom az automatikus frissitéseket bizonyos okokból..Tehát ehhez mérve kérnék szépen tanácsokat,de a linkeket is nagyon megköszönném!!
2009. nov. 11. 21:01
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az avast az egyik legjobb winfos-os av. a nod32-nel mindenkepp gyorsabb, ugyhogy a te keszulekedben ms lehet a hiba. ki tudja mi, ennyibol, amit itt beirtal nem lehet tudni :(
2009. nov. 11. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:

Az avast valóban lassitja a gépet a nod32 sokkal jobb!

Nálam is ugyanez a szitu hogy és most nod32 van fent és igy sokkal gyorsabb és jobb.:)

2009. nov. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nekem gyenge szar gépem van, avast-tal, és 3873546237-szor gyorsabb a gép, mint amikor nod volt rajta, meg persze vírustól is jobban véd.
2009. nov. 11. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Jó csak nekem nem eredeti a windowsom,és azt javasolták tegyem fel ezt..Egyébként nekem is jobban tetszett a nod32.Most mit tegyek?

(Amúgy milyen részleteket kéne irnom?Légyszi ird meg,mert ezekhez a dolgokhoz én nemértek:(

2009. nov. 11. 21:38
 5/14 anonim ***** válasza:

Rendszergazdai fiókról.

Először próbálj takarítani, töltsd le és telepítsd a Ccleanert [link]

Aztán futtasd le, takarítsál. A másik: Startmenű/Minden program/Kellékek/Rendszereszközök/Lemezkarbantartó. Ezt is futtasd le és töröld, amit talál.

Lehet, hogy sok a gépeden a Temporary Internet File.

2009. nov. 11. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
Nálam Eset Smart Security van, mégis gyors a gépem. Egyébként nyolc óra körül nagyon erősen blokkolt valamit a tűzfal. Ma este valami lehetett a nettel.
2009. nov. 11. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a választ,le is töltöm a CC Cleanert ami régebben fenn volt nekem,csak újratelepités után elfelejtettem vissza rakni.Esetleg még annyit megkérdeznék ,hogy most akkor ha nekem Avast 4.8 Home Edition van,az automatikus frissitéseket ki kellett kapcsolnom a windows eredetiségvizsgáló miatt,mi kell még a gépemre hogy biztonságosabb legyen?Rengeteget olvastam itt erről,és nemtok dönteni mik azok amiket az én esetemben a legcélszerűbb telepitenem.Tűzfalam sem tudom milyen van,sajnos nemértek ezekhez a dolgokhoz.És kémprogram eltávolitóm sincs.Mit javasoltok?Légyszi segitsetek!Köszi előre is
2009. nov. 12. 00:22
 8/14 anonim ***** válasza:

Kémprogram eltávolítók: Ad-Aware (angol), Superantispyware (angol) és a Spyware Terminator (magyar) kémprogram irtók, az első kettőnek egyszerűbb a beállítása. [link]

Rendszergazdai fiók/Startmenű/Vezérlőpult/Biztonság. Itt megnézheted, milyen állapotban van a védelem. Kék és zöld a jó.

Windows tűzfal gyenge, töltsd le ezt: [link]

Angol, de jó, regisztrálni kell és Program Controlban beállítani, mit engedhet ki a netre. Nem nehéz, mert jelez. Beállítása után a Windows tűzfalat ki kell kapcsolni, mert összeakadnak.

Ezek a progik mind ingyesenek.

2009. nov. 12. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Az, hogy nem eredeti a Windows-od nincs befolyással a vírusirtóra, attól nem fogja jobban lassítani sem a NOD, sem az Avast. Szerintem jobban jársz az Avast-tal. Ha nem eredeti a Windows, és ő erre figyelmeztet is, esetleg még "Ön valószinűleg szoftverhamisítás áldozata lett" címke van a fekete hátterű asztalon, akkor bizony a Windows egy védekező mechanizmusként saját magát lassította le. Hozzáteszem: tök jogosan. Tehát: irány a bolt. Vagy a Google: Windows Genuine Advantage...
2009. nov. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Kitakaritottam a gépem a CC Cleaner-rel,és a lemezkarbantartót is elinditottam.ValamennyiŐtök választ nagyon köszönöm!(Most feltelepitem a Spyware Terminator-t,tűzfalam megnéztem,be van kapcsolva,(Windows)viszont ha telepitenék is másikat,akkor csak magyart szeretnék,úgyhogy légyszi irjátok meg melyiket javasoljátok,esetleg egy linket nagyon megköszönnék,mert 1000 hely van ahonnan le lehet tölteni dolgokat,és nem tudom honnan biztonságos,és miből melyik a legjobb!Amúgy utolsó válaszadónak csak annyit,hogyha volna pénzem rá,akkor már rég eredetim lenne,elhiheted!
2009. nov. 12. 09:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!