Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebook egész jobb oldalos...

Facebook egész jobb oldalos új chat ablak visszakapcsolása, hogyan?

Figyelt kérdés
Véletlenül visszaállítottam a régi kinézetre a chat ablakot és szeretném ha újra ott lenne kitöltve az egész jobb oldalt, hogy akkor is lássam az embereket amikor ki vagyok jelentkezve. Fogalmam sincs hogyan kell visszaállítani mert az újnál volt lehetőség kiválasztani a régi chat ablak kinézetet de a réginél persze nem ad ilyen lehetőséget. Segítsetek légyszives mert megőrülök annyira idegesít ez a hülyeség. Előre is köszi

#Facebook #chat #új chat ablak #régi chat abalak kikapcsolása #jobb oldalas
2013. nov. 7. 21:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Fontos milyen a képarány, mert máshogy fog megjelenni a chat, valamint, ha 1240-től kisebb a képpont, akkor a régi chat jelenik meg
2013. nov. 8. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
sikerült megoldani???? ugyan ez a problémám és már kiakaszt, bűrmit csinálok vele nem áll vissza :@
2013. nov. 8. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
na most meg közbe megnyomtam a ctrl - -t aztán visszaállt xd vicc... rengetegszer próbáltam nagyítani az oldalt majd kicsiníteni zgye a ctrl + - -al .. most meg egyből jó lett..
2013. nov. 8. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!