Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy lehet egy internetes...

1981-ben születtem kérdése:

Hogy lehet egy internetes weboldal régebbi, kb.4 hónappal ezelőtti tárolt változatát elérni?

Figyelt kérdés

Tudok róla, hogy a Google szinte minden (talán most már minden) weboldalról készít tárolt változatot. De ezek csak néhány napra visszamenőlegesen mutatják az állapotot. Én azonban hónapokra visszamenőleg akarok egy már törölt táblázatot megtekinteni.


Részletes kifejtés, arra a konkrét táblázatra, amit keresek:


Az [link] oldalon 2013.08.15.-én volt egy nullázás. Ezt hiába vettem észre az első napokban, ekkor még nem tudtam, hogy tárolt változatot is lehet nézni. Nemrég tudtam meg, hogy létezik egy globális mentés minden honlapról már jóval több, mint egy évtizede. Rögtön rákerestem arra, amit akkoriban nem tettem meg, de sajnos ez a program (a "wayback-machine" hivatalos nevén Internet Archive) az "én weboldalamról" az utóbbi két évben egyáltalán nem készített mentést. Van azonban egy nagyobb baj: 2010 január 2 és 24 között a Nihil weboldala lapokra bontotta a "Player Statistics" linket, amiben a "wayback-machine" nem enged lapozni. Nekem pont az ezeken a nem mentett lapokon található nicknevekre lenne szükségem, amit a "wayback-machine"-en nem találok, valamint az azóta 2013.08.14.-éig létrehozott kb. 2000-2500 nicknévre abból az egy táblázatból.


A "wayback-machine" programról készült képem:


[link]



2013. nov. 25. 21:28
 1/2 Német_Tibor ***** válasza:
Tárhely szolgáltatónak nincs mentése erről az időszakról?
2013. nov. 27. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ezt végső megoldásként akartam, de elakadtam a "Tárhely szolgáltatónak" keresése során:


http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__internet__50..


Ha ez nem sikerülne, jó lenne egy "wayback-machine"-nel megegyező másik program.


Kérlek bennetek, segítsetek ebben nekem.

2013. nov. 27. 16:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!