Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi a bajuk egyeseknek a...

Abalen kérdése:

Mi a bajuk egyeseknek a Google+ szolgáltatással?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben, egyre többet hallok arról, hogy a Google+ szolgáltatás "sz*r", ráerőlteti a felhasználókat, hogy használják, meg ilyenek. Nekem is egy barátom ezen van felakadva, már nagyon idegesít vele. Én nekem is van Youtube csatornám, Google+, Gmail, stb., szinte az összes Google szolgáltatást használom és tökéletesen megvagyok vele elégedve.


Meg, amúgy is, ha nem érné meg, meg , ha tényleg elzavarná a felhasználókat, akkor törölnék. Vagy, csak megint arra lyukadunk ki, hogy mi Magyarok nem vagyunk ezzel megelégedve, mint, ahogy minden mással sem? :( :o


Köszönöm előre is, a normális válaszokat.



2013. nov. 25. 22:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ráerőltetik az emberekre. YouTube állandóan b*sztat, hogy saját nevünket használjuk, kapcsoljuk össze a fiókot google+-al stb. Pár napja apám szólt, hogy állítsam már át, mert magától beállította a chrome, hogy új tab megnyitásánál a google plus jöjjön be.
2013. nov. 25. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nem csak magyarok vannak ezzel így, csak nézz körül az interneten.


És szerintem, hogy bármit csinálsz valamilyen időközönként megkérdezi, hogy "akarod google+ accountodat használni" és hogy nincs olyan opció, hogy "nem, és soha nem is fogom akarni", hanem készségesen felajánlja, hogy akkor majd máskor is rákérdez, az elég idegesítő.


Amúgy a google+-val semmi bajom sincs, csak hagyjon békén vele.


Vannak youtube-rek, akik csak szabadidejükben csinálnak videókat, ők nem feltétlenül akarják a valódi nevüket adni hozzá (pl. ismerek ilyen cover artist-t), illetve hallottam olyanról is, hogy volt valami kuszaság a google+ átváltás miatt a comment-kkel, bár erről nem tudok sokkal többet.


De azért szerintem nem ördögtől vett ötlet, hogy a email címmem és egy szórakozásra használt portál felhasználója ne legyen ugyanaz. Pl. ott van az is, hogy én nővéremmel egy youtube account-t használok, de google-n mást. Ha ugyanaz lenne akkor állandóan ki-be kéne lépni.

2013. nov. 25. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 coopper ***** válasza:

Most már egy képkereséshez is kell google+ accunt ? Mi ez ha nem ráerőltetés ?


Mert nekem a bejeletkezési oldal jön be, ha képet akarok keresni.


Üdv.

2013. nov. 26. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdekes ez a képkeresési dolog, nálam simán működik akkor is, ha nem vagyok bejelentkezve. És igen, kicsit túlzásba viszi a Google szerintem is.
2013. nov. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2014. jan. 18. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!