Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » A Facebookon kijelzi a értesít...

1981-ben születtem kérdése:

A Facebookon kijelzi a értesítésként (a kis földgömbben), a fogadó félnek, ha az üzenetemet nála az "Egyéb" mappába rakta?

Figyelt kérdés

A jobb érthetőség kedvéért egy kép az "Egyéb" mappáról:


[link]


Olyan személynek küldtem üzenetet, akivel egy közös ismerősünk sincs, ezért rakta nála (és nálam) az "Egyéb" mappába. Ez vmi új lehet, mert én most találkoztam vele először, de semmi válasz, vagy az olvasottságról szóló "pipa" nem érkezett. Ezért a kérdés.



2013. nov. 27. 15:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyok benne biztos, de szerintem nem jelzi pirosan a fb az egyéb mappába érkező üzeneteket. Esetleg jelöld ismerősnek és írj neki újból.
2013. nov. 27. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azzal nincs gond: ismerősnek jelöltem rögtön (még nem igazolt vissza) elképzelhető, hogy fel sem jár, mivel a legutóbbi "tevékenysége" már elég régen volt. Itt inkább tényleg az a kérdés, hogy így kijelzi -e, mert az ismerősnek jelölés után sem enged a bejövő üzenetek mappába írni még.
2013. nov. 27. 16:56
 3/6 anonim ***** válasza:
Akkor lehet meg kell várni, amíg visszaigazol téged, utána már szerintem "rendesen" működne a levelezés. Mert így most még emailt se kap arról, hogy üzenete érkezett.
2013. nov. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha kijelezné sem a földgömbnél jelezné, hanem attól eggyel balra, ott ahol neked a képen a két fehér szövegbuborék van, mint a rendes üzenetnél.

De nem jelzi sehogy, csak az Egyéb szó mellet zárójelben van egy szám, hogy hány ilyen olvasatlan üzenete van, de ezt sokan észre sem veszik.

Az, hogy te ismerősnek jelölted, az még nem jelent semmit.

De ha válaszolna egyszer is, akkor úgyis átkerülne azonnal az egész beszélgetés a Bejövő üzenetek közé, ahhoz nem kell ismerősnek lenni.

2013. nov. 27. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Így igaz, utolsó Válaszolóm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :) :D Te Valóban a szövegbuborékoknál jelezné nálam. A másik: "ezt sokan észre sem veszik" aggaszt, de ezt nyilván tudjátok.

Te vagy kipróbáltad, amibe sok energiát fektethettél, vagy Facebook admin vagy. Akár így, akár úgy, de köszönöm!

Remélem, legközelebb is észreveszed és Te (is) válaszolsz a kérdéseimre. Zseniális volt a válaszod!

Azt fogom tenni, hogy (mivel látok fenn nála olyan fényképéhez hozzászóló embert, aki ismerősöm ismerőse) írok neki, hogy nézze meg az "Egyéb" mappát. Akkor lesz csak a bibi, ha őnála is az "Egyéb" mappába kerül. De írhattok, ha van jobb ötletetek, vagy bármilyen segítséget szívesen fogadok továbbra is. Szerintem ide még írok, hogy hogyan alakult.

Még egyszer köszönöm! És mindannyitoknak köszönöm!

2013. nov. 27. 19:44
 6/6 A kérdező kommentje:
Mivel ígértem, hogy ide még írok, ezért ezt most megteszem. A dolog nem alakult sehogy, viszont, ha üzenetet akar így valaki küldeni másnak, akkor kell keresni valahogy egy embert nála, aki visszaigazol és ezek után már a "rendes" bejövő mappájába fogja kapni a levelet, mivel már van egy közös ismerős.
2014. ápr. 25. 17:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!