Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Van olyan program, esetleg...

Van olyan program, esetleg oldal ahol valaki betesz egy filmet és más rácsatlakozik és tudja nézni, esetleg másodperces késéssel?

Figyelt kérdés
Semmi konkrét elképzelésem sincsen, csak így felmerült bennem a kérdés. Van lehetőség neten keresztül közös filmezésre?
2014. jan. 12. 22:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Stream oldalak kellenek neked.

G.

2014. jan. 12. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Komplikato ***** válasza:

Nem fogod elhinni, de a VLC (VideLan Plyer) és a hozzá írt segéd programok eleve erre vannak kitalálva.

[link]


De régebben láttam olyat, hogy valaki MSN Live-on streamelt ki filmet vagy tv-tunert, hogy tudjon nézni meccset a munkahelyén. :D


Szerintem ha rákeresel a video streaming kifejezésre találsz pár száz programot ilyen célra.

2014. jan. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Most rá is kerestem, de nem egészen értem. El tudnád magyarázni?
2014. jan. 12. 22:10
 4/5 A kérdező kommentje:
Az előzőt az 1.-nek írtam, csak közben jött még egy válasz. (félreértés elkerülése végett)
2014. jan. 12. 22:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Google segít az alapok elmagyarázásában.

G.

2014. jan. 13. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!