Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Milyennek képzelitek az...

Milyennek képzelitek az ideális közösségi oldalt?

Figyelt kérdés
Szerintetek lehetséges, hogy valamikor lesz egy még a Facebooknál is jobb oldal? Facebookon mit csinálnátok máshogy?

2014. jan. 15. 01:04
 1/7 anonim ***** válasza:
64%

Facebooknál jobb? Annál már csak jobb lehet.


Mit csinálnék máshogy? Törölném az egészet a pi.csába.

2014. jan. 15. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 menta34 ***** válasza:
100%

Szűrő kellene!

- cuki kutya, macska

- beteg gyerek

- agyamanet bölcselet

- 3 éve megkerült elveszett személyek

- állatmenhely

- játékhírek (akkor is beteszi ha letiltom)

- stb...

2014. jan. 15. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az ideális közösségi oldal arról szól, hogy barátokkal tartsuk a kapcsolatot, nem presztizs kérdést csinálni abból kinek hány száz(néhol ezer) ismerőse van, mert nekem ne mondja senki, hogy azokkal több szót váltott volna 2-nél életében

Továbbá nem kellene szerintem megosztani minden intim életeseményt, mert szerintem az senkit nem érdekel, gondolok itt elsősorban azokra, akik nyilvános beállításokat használnak

Ezek egyelőre olyan dolgok, amelyekre nem létezik korlát, meg hát ki is foglalkozik vele, hogy más mit oszt meg

"Nagyon imádom" azt is, mikor adott személy hivatkozásait kismilióan "lájkolják", pusztán azért mert az illető celeb, vagy olyat tett ami kapcsán ismerik a nevét, ámbár személyes kapcsolata nincs vele

A legújabb undor ami mostanában terjeng, az előre kicsikart lájkok, amit nyilván meg lehet kerülni, de nem mindenki géniusz, a tartalmaknak elérhetőnek kell lenni, figyelemfelkeltőnek, frappánsnak, ha ez mind megvan majd megkapja azt a like-ot.

Minek ez a hülye versengés, amikor nem az oldal különlegessége tarol, hanem mert az embereket rákényszerítették

Nem fricskázok senkit, nem azért fejtegetem gondolataimat, de ha már adott egy véleményem szerint egy jó kérdés, mert az, akkor véleményezzük azt hitelesen, nem úgy, hogy az jól hangozzék...

2014. jan. 15. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fák, virágok, padok, zene, tánc...

És élőszó.

2014. jan. 15. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Facebook? Az meg mi? Mármint tudom, de hülyeségnek tartom. Bárki,bármikor,bárhonnan elérheti az adataidat, képeidet, videóidat és még sorolhatnám. Nemúgy mint Skypeon. Igaz, hogy az kicsit más, de ott a chat nameg a beszélgetés, webcam. Biztonságosabb.
2014. jan. 15. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Az lenne a legjobb ha mindent egybe szórnánk és ha több mindent akarunk nem kéne sok helyre regisztrálni (a Google account is ilyen akart lenni csak elcseszték)Lehet zenét hallgatni és mutatná mennyit hallgattál meg(Last.fm) Lennének videók , ugyan hírek és nagyobb tömeget meglehetne szólítani az írásokkal (Tumblr,Twitter) és lehetne saját képes galériád amit bárki megnézhetne (WeHeartIt)és zenét is lehetne feltölteni.Szerintem ez feldöntené az összes oldalt.
2014. jan. 17. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

az előzőnek!

Szerintem nem jó ötlet mindent egybe szórni mivel bonyolult felhasználó felülete lenne szerintem. (lásd mi lett a facebook kal mindent tud (video, kép szöveg, zene, alkalmazások stb... ezért ennyire szemetes és nem lehet normálisan szűrni.))

2014. jan. 20. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!