Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy tudom leállítani a...

Hogy tudom leállítani a gépnek ezt a sok memóriát felemésztő kérdését, h szeretné a bővítményt letölteni, vagy vmi hasonló?

Figyelt kérdés
Előre is köszi szépen. Elég zavaró tud lenni a dolog, nem tudom, h ki hogy van vele.

2014. jan. 15. 23:06
 1/6 anonim ***** válasza:
milyen bövitmény? kép esetleg?
2014. jan. 15. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

két opciót ad meg a gép ennél a kis feljövő biszbasznál:

bővítmény letöltése vagy majd máskor (kb. ez a két szöveg rémlik, de nem biztos, h pont ez az :D).


bocsi, de ennél okosabban nem tudom megfogalmazni sajna, de ha legközelebb feljön, akkor lefényképezem, s küldök képet is.

2014. jan. 16. 00:11
 3/6 anonim ***** válasza:

Mert hiányzik a bővítményed a böngészőből.

Java-adobe- reader ...... és a telepített programjaid böngészőbe beépülő moduljai VLC-Nero-Ofice... ez a telepített programjaidtól függ.

Telepíted a kért bővítményt és nem fog többet zakatolni.

2014. jan. 16. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi, de asszem volt olyan is, h telepítettem, s még akkor is szívatott ez a kecseg gép. :D

De mostantól telepítem egyből, s hátha leáll.

2014. jan. 16. 17:27
 5/6 anonim ***** válasza:
Némelyik nem települ ha fut a böngésző.
2014. jan. 16. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Na akkor lehet, h az lehetett. Király, akkor kilépek majd, s úgy jó lesz.
2014. jan. 16. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!