Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tetszik a youtube csatornám?...

Benhb kérdése:

Tetszik a youtube csatornám? Érdemes folytatnom?

Figyelt kérdés

Nemrég kezdtem el, és érdekelne pár vélemény! Lehetőleg építő jellegű kritikát küldjetek. Előre is köszönöm.


http://www.youtube.com/user/smiehunter



#YouTube #smiehunter
2014. jan. 19. 19:16
 1/3 anonim ***** válasza:

Rápillantottam, a minecraftosba beletekertem mert az mindig rossz szokott lenni. Abba tudok hibákat írni:

1, olyan hangos a zene alatta hogy semmit sem lehet hallani

2, ne vidd túlzásba a dolgokat (olyan nehéz megépíteni ami nem is nehéz, ezért megkértem "nemértettemkit" hogy segítsen ebben az olyan nehéz dologban amit mindenki meg tud oldani (valami ilyesmi volt)

3, ha látod hogy akad a videó ne rakd fel, van ami tűrés határon belül van, de ez már nem.


Összefoglalva:

Nem baj ha ilyenbe bele kezdesz, de inkább a hibákat keresd a videóidban. Olyan problémákat vegyél észre amit te sem bírnál elviselni.

2014. jan. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kritikát! A játék laggolása már ki lett küszöbölve (új, erősebb proci). A minecraftos volt az első videóm amit csináltam és azon elég erősen látszik a kezdőségem. Azóta kissé belemásztam a Sony vegas-ba, a photoshop-ba és az audacity-be. Nézd meg a többit is, hátha tetszenek!
2014. jan. 19. 19:58
 3/3 A kérdező kommentje:
Ja, és a csatornát ketten vezetjük és a haverom komolyan gondolta hogy az a szerkezet nehéz... nem tudom mit mondjak erre... nem nagy minecraftos. :D
2014. jan. 19. 19:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!