Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogyan tudnék SOK követőt...

R-chee96 kérdése:

Hogyan tudnék SOK követőt szerezni az Ask. Fm-en? Eddíg 58 van. és elég régen kezdtem.

Figyelt kérdés

2014. febr. 2. 11:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Plakátold ki a közeli általános iskolákat az askos linkeddel és esetleg screenshottal, egy rövid, frappáns, megnyerő marketingszöveg kíséretében, mely arról szól, mennyire zsírkirály kúlfész vagy, és te is lájkolsz, követsz, puszilsz, szívecskézel mindenkit.


(Abból indultam ki, hogy tapasztalataim szerint az ask.fm kérdezős oldalt tinik használják nagy számban értelmetlen kiberszemetelésre, melynek legalább 50%-a egymás visszalájkolásáról szól. Rácáfolást szívesen fogadok.)


Emellett jelölj be akit csak érsz fészen, és küldözgesd a linkedet.

2014. febr. 2. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
kb ahogy le lett írva. mire mész azzal, ha sok lesz a követőd? egyébként már elkéstél vele...mert már lassan az ask.fm sem lesz menő. azok, akiket te netcelebeknek tartassz, azok közül is már megunták egy jónéhányan...és ugye ilyenkor jön az, hogy ha már ők se használják, akkor minek is használná más...úgy már nem menő, hogy nekem is van 80ezer lájkom, mert naponta 10 ilyen lájkolós kérdésre válaszolok...
2014. febr. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm!
2014. febr. 2. 15:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!