Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Egy huszonéves, állatbolond...

Egy huszonéves, állatbolond srácnak milyen a jó facebookos profilkép?

Figyelt kérdés
Az állatimádaton kívül egyéb tulajdonság, a mozgásformák (túrák, "természetes sportok") szeretete, egyedi hajszín (nem szőke, de nem is barna), vékony testalkat, dús haj. Ezeket is vegye figyelembe, aki válaszol, kérem.

2014. febr. 22. 09:25
 1/6 anonim ***** válasza:

Szerintem a leghitelesebb, ha magadat adod és ehhez neked is kell kitalálni a profilképed. Igazából meg véleményem szerint nem számít sokat a profilkép, hiszen az igazi ismerőseid úgyis olyannak fognak látni/megítélni, amilyennek megismertek! A nem valódi ismerősök meg nem számítanak (már ha van ilyen a barátlistádon). Akiknek esetleg felkelted az érdeklődését az valószínűleg megnézi az albumaidat, ahol átfogóbb képet tudsz festeni magadról és a hobbijaidról, élményeidről. Egy kép nem számít, bár ha jópofa, vicces, látványos vagy figyelem felkeltő az jó dolog lehet, de mint már írtam ez akkor a legjobb/leghitelesebb, ha a saját ötleted tükrözi. Szerintem.

Magam részéről néha megnézek nagyban egy jobbféle profilképet vagy nyomok is egy tetszik gombot, de igazából nem nagyon érdekel, hogy kinek milyen van, akár lehet egy fekete kocka is az sem zavar.

2014. febr. 22. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kedves második válaszoló! Köszönöm az értelmes és összeszedett gondolataidat! Remek volt!
2014. febr. 22. 10:37
 3/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Még is mit vársz egy olyan kérdésre, hogy "szerintetek nekem mi lenne a jó" ????

"Szerintetek milyen filmet vagy ételt szeressek???"


Gondolj már bele, hogy erre mit lehet válaszolni? Amit a második, így a saját képére formál téged. Legyen már egy kis kreativitás benne és olyan képet válassz ami neked tetszik ami a te szemednek jó és TE magad vagy. Ezt senki nem fogja helyetted kitalálni és inkább az első jár közel az igazsághoz, bármennyire is fáj, mert az igazság néha fáj, ha tetszik, ha nem...

2014. febr. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Mármint hogyan formálnám a képemre, amikor lényegében ugyanazt írtam, amit Te. Találjon ki magának saját képet, ami hitelesen őt tükrözi. Nem adtam tanácsot, hogy milyen legyen a profilképe csak rávilágítottam emberi hangon, hogy miért nem lehet erre a kérdésre válaszolni... Kedves "fehérscrác" elolvastad a második választ figyelmesen?!
2014. febr. 22. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Tévedek...valóban a magam véleményét is beleültettem a válaszomba. Mégpedig azt, hogy nekem tök mindegy, hogy kinek milyen a profilképe....mert tényleg nem érdekel. De azt tartom, hogy ha valaki egyedi, saját magát tükröző képet szeretne, akkor találja ki magának.
2014. febr. 22. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Részben igazad van, elnézést...
2014. febr. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!