Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Szeretnék tapasztalatokat...

Szeretnék tapasztalatokat gyűjteni a "Twoo" közösségi oldalról, érdemes regisztrálni? Csak azért kérdem, mert kétségeim lettek.

Figyelt kérdés

Kaptam pár alkalommal meghívót, ráadásul olyan személytől, akitől a legkevésbé számítottam rá. Emiatt utána olvasgattam, és találtam olyan bejegyzéseket, hogy előfordulnak esetek, amikor a már regisztrált tag nevén meghívók mennek különféle e-mail címekre, függetlenül az illető szándékától. Ráadásul azzal is riogattak, hogy nagyon nehéz "kiszállni", töröltetni magunkat, profilunkat az oldalról.

Tudna erről valaki bővebb infot, személyes tapasztalatot megosztani velem? Vajon reális a meghívóm, vagy az illető, akitől kaptam, talán nem is akarta pont nekem küldeni?

Jó volna tudnom, mielőtt lépek, előre is köszi!



2014. márc. 17. 00:04
 1/6 anonim válasza:
100%
A páromnak és vele együtt nekem is csak csupa rossz tapasztalatunk van a Twoo-ról. Ő nem is regisztrált soha erre az oldalra, mégis folyamatos üzenetváltásokat vettünk észre Ő és az ország különböző részein élő hölgyek között. Ez nem kevés nézeteltérést okozott kettőnk között, mert az ördög ugyebár nem alszik... Fiamnak is volt hasonló "élménye", ő sem regisztrált, és mégis a nevében folynak levelezések. szerintem, ez igy nagyon gusztustalan. Nem beszélve arról, hogy leiratkozni sem lehet, kb. havonta újra és újra megjelenik az emailok között a már szinte zaklatásnak szóló felhivás, hogy hány hölgy szeretne kapcsolatba lépni. Személyes véleményem az, hogy az illető, ha akar, valami más módon úgyis meg fog találni Téged, ez a twoo egy nagy átverés! nekünk legalábbis ez a tapasztalatunk. töröltetni a nem létező regisztrálást? nevetséges!
2014. márc. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nőként is kaptam nőktől Twoo meghívót, noha soha nem regisztráltam. Leszbikus partira! Párom legnagyobb örömére. Na nem, ez engem nem érdekel, akkor sem, ha látszólag ismerőstől érkezett a meghívó. Mint kiderült, nem is ő küldte.
2014. márc. 17. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Adathalászat, nem más.
2014. márc. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sajnos erre számítottam a korábban gyűjtött adatok alapján. Sajnálom, hogy így jártatok, talán valahogy rendeződik, mégsem csinálhatják ezt emberekkel.
2014. márc. 17. 15:37
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
A Facebookhoz kapcsolódó Badoo "társkereső" miatt válásokra is sor került. Dehogy nincsenek lelkiismeretlen gazemberek a neten! A MyZemana (annyit jelent, az "én háremem") miatt is sokan kerültek bajba.
2014. márc. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Le lehet tiltani az oldalt pl. gmail-ben "Beállítások" aztán "Szűrők" menüpontba írni a letiltandó e-mail címet. A g+Twoo - ban pedig bal oldalon van a lefele mutató nyilacska: "Twoo némítása - bejelentése/letiltása" Remélem segítettem...
2014. márc. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!