Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Mi történt a facebook-kal?

Mi történt a facebook-kal?

Figyelt kérdés
Pár napja megújult. Azóta nem tudom megnézni az üzeneteket(ha rákattintok, csak tölt, de nem jelenik meg semmi), felül az adatvédelmi hivatkozásoknál ugyanez a helyzet, az új értesítőket csak úgy, hogy megnézem egyszerre az összes értesítőt, amit kaptam, személyeket nem dob ki rögtön, hanem csak úgy, hogy nyomok is egy entert, és aztán sorol fel egy csomó nevet, nem tudok üzenetet küldeni, az üzenőfalamon az utolsó 3 poszt/esemény jelenik meg, ha alul rákattintok a további hírekre, nem történik semmi, stbstb. Szóval gyakorlatilag nem tudom használni. Valahol nem lehet visszaállítani a régit? Vagy ilyen esetben írni kellene valakinek? Ha igen, kinek és hol?

2014. márc. 17. 15:51
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát szinte biztos,hogy nem a fész miatt van, van akié 2 éve ilyen, nekem pl úgy lett az új stílus,hogy új gépet vettem ami modernebb, szóval amint beléptem új kinézet fogadott és minden jó volt és azóta is jó. Szóval ha neked régi géped van, azon nem tud rendesen menni szerintem vagy gyenge a videó kártyád .
2014. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igazad volt, köszönöm szépen:)
2014. márc. 17. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!