Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Melyik Linksys routert ajanlan...

Melyik Linksys routert ajanlanatok otthonra, kozepes hatotavra, Digi nethez (azert fontos, mert UPCnel hasznaltam az 54G routeruket, es szakadozott, meg kabelen is), aminek van legalabb 3 wifi portja?

Figyelt kérdés

2014. márc. 20. 10:13
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem a linksys-t hanyagold. Eget rengető áraik vannak... inkább ezt ajánlom: [link] Ilyenem van. Bőven jó.
2014. márc. 20. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 P.O.C. ***** válasza:

A Linksys/Cisco -t sokan a legjobbnak tartják, ezzel egyet is értek. De ennek ellenére az ár/érték arányuk harmat gyenge.

A többi gyártó sokkal több szolgáltatást kínál, ugyan abban az árban. 20 eFt alatt csak erősen butított modelleket kapsz Linksys/Cisco -ból.


Amit az első javasolt TP-Link WR1043ND V2 szerintem minden igényt kielégít. Ha nagyobb tudásút, drágábbat akarsz, akkor szerintem az Asus -okban is érdemes elgondolkodni.

2014. márc. 20. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!