Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Facebookon, ha beállítom,...

Facebookon, ha beállítom, hogy a fényképeimet a profilképpel együtt, hogy csak ismrősök láthassák, ismeretlen ne a profilkép miért látható mégis, ha rámkeresnek?

Figyelt kérdés
Beállítottam a fényképeimet a profilképpel együtt,hogy ismerősök,tehát,hogy csak ismerősök láthassák,ők lássák is,de van egy barátom aki nincs bejelölve nekem ismerősként voltam Nála és mondtam,hogy ellenőrizzük már le,hogy mivel ő nem ismerősöm Facebookon nézzük már meg,ha kikeres engem neki tényleg nem mutatja a képemet. És nem mutatja semelyiket a profilképet sem. Viszont,mikor a keresőbe beírtuk a nevem ott ott voltam és ott mutatta a profilképemet is,de semmi több. Én azt akarom,hogy aki rámkeres ismeretlen,a nevem ügye kidobja neki a keresőbe de ne képpel jelenjek meg neki,hanem azzal a fantomképpel mint akiknek nincs kéük. Értitek amit kérdezek? Ezt,hogy lehet beállítani?

2014. ápr. 1. 20:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!