Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Ha facebook chaten eddig nem...

Ha facebook chaten eddig nem mutatta őt sem zölden, sem mobilról, annak mi lehet az oka? (most már mutatja)

Figyelt kérdés

Még alig egy hónapja vagyunk ugyan ismerősök, de egy héttel ezelőttig akkor sem mutatta őt a chaten, amikor beszélgettünk. Úgy értem ott volt a listán a neve, de sem a mobil jel sem a zöld jel nem jelent meg sosem. Bő egy hete azonban már látom mikor zöld és mikor nem. Létezhet, hogy eddig le voltam tiltva a chatjén, de már feloldott és azért látom? Másik alternatíva, hogy kikapcsolta a chatjét, hogy ne látszódjon, de van ismerősöm aki szintén olykor kikapcsolja magát mindenki előtt, de még így is van a neve mellett egy mobil jel, vagy mutat annyit, hogy hány perce volt chaten. A most emlegetett ismerősöm esetében meg semmit sem mutatott. Ezért gondolom, hogy esetleg csak engem tiltott le chaten, most viszont ezt már feloldotta...

Tudom hogy ezek a lehetséges alternatívák, de a leírtak alapján ti melyikre tippelnétek?

Chat kikapcsolása minden ismerős számára

Chat kikapcsolása minden ismerős számára, kivéve...

Chat kikapcsolása csak néhány ismerős számára.



2014. ápr. 2. 13:02
 1/4 anonim ***** válasza:

Ezt ebből sose fogod megtudni! A mobil csak azt jelzi, hogyha valakinek fel van telepítve a facebook app a telefonjára, akkor majd értesítést kap. (vagyis én úgy figyeltem meg hogy azoknál jelenik meg akiknek telepítve van. pl nálam se jelzi állítólag)

Egyébként valószínű, hogy kinyomta a chatet, nálam mindig ki van kapcsolva mert utálom ha baromságokkal zaklatnak. :)

2014. ápr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Csak szerettem volna megtudni, hogy az illető esetleg belőlem nem kér/bennem nem bízott még meg és esetleg azt hitte folyamatosan irkálni fogok neki, vagy szimplán mindenkinek kikapcsolta-e. Mert azért az fura, hogy 3 hétig ez volt, bő egy hete meg már mindennap látom mikor van online.
2014. ápr. 2. 13:10
 3/4 anonim ***** válasza:
így van, ha valakinek nincs fenn mobilján semmilyen formában a facebook, akkor nem mutatja. és csak valószínű, mindenki számára ki volt kapcsolva, de sokkal egyszerűbb lett volna, ha akkor megkérdezel egy közös ismerőst, hogy ő látja-e, hogy online.
2014. ápr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
vagy ha simán megkérdeznéd tőle
2015. márc. 7. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!