Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Az volna a gondom, hogy...

Sihuangti kérdése:

Az volna a gondom, hogy amikor rákattintok egy hivatkozásra, azaz tulajdonképpen akármire egy internetes felületen, akkor egyből átirányít egy Linkbucks reklámoldalra. VAlaki tapasztalt ilyet?

Figyelt kérdés

Ami akár 4x-esen is egymásba van ágyazva. Illetve nem tudom megnyitni sem a youtube-ot, sem pedig a google-t. Már sokmindent megpróbáltam, 4 féle vírusírtót is alkalmaztam, de semmi hatását nem fejtették ki. ha találtak is valamit, karanténba rakták és minden ugyanolyan volt. Kérlek segítsetek, mert sehol nem találtam rá olyan megoldást, ami neke használna!!


Dani



2014. ápr. 6. 16:04
 1/2 anonim ***** válasza:

húznám újra a windowsomat,

-két óra alatt megvan,azt nem kergetném itt napokon keresztül a víruskákat,amik vagy meglesznek,vagy nem...

2014. ápr. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, közben újrahúztam, de nem javult meg.:O Ezt már nagyon nem értem. Ugyan ez a probléma jelentkezik a tableten és a laptopon is, mint az asztali gépen. Már az is megfordult a fejemben, hogy a routerrel van valami. Már 2 napja ezen dolgozom, de semmi változás. Akárki tud akármivel segíteni kérem segítsen!!
2014. ápr. 6. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!