Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Nektek is állandóan reklámokat...

Nektek is állandóan reklámokat dobál mostanában a google chrome új lapokra? Főleg bet365 és vube.com jön be ha teljesen normális oldalokon kattintok linkekre akkor is. Szal vírus lehet h vagy a google szórakozik?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 21. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
AdBlock Plus
2014. ápr. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
2014. ápr. 21. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kirpóbálom, köszi
2014. ápr. 21. 21:19
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Azon csodálkozom, hogy eddig nem ismerted. Én már úgy megszoktam, hogy nincs reklám van a böngészőmben, hogy mikor múltkor alaphelyzetbe állítottam a firefoxom, megilyedtem a sok rekláémtól :D.
2014. ápr. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Én nem is értem, hogy tudtam régen AdBlockPlus nélkül netezni. Azóta nem is neteztem nélküle, mióta megtudtam, hogy létezik.
2014. ápr. 21. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
eddig nem zavart annyira, meg nem dobált sokat, de mostanában nagyon elszemtelenedett :D már volt h a 3. kattintásra sem a linket nyitotta meg hanem reklámot kaptam
2014. ápr. 21. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!