Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Kedves kollégánk a saját és a...

Arnold Anita kérdése:

Kedves kollégánk a saját és a főnök gépének kivételével a munkatársakat "letiltotta" a facebook-ról. Ha próbálunk rámenni az oldalra a NAV honlapjára navigál. Szeretnék megkérdezni egy hozzáértőt, mi laikusok vissza tudnánk e csinálni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 15. 08:41
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha a kedves kollégád rendszergazda nálatok, akkor nem valószínű szerintem...
2014. máj. 15. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Esélyes, hogy nem külön-külön gépenként oldotta meg, hanem a routerben. Ahhoz hozzáférni lehet hogy hozzá tudnátok, de akkor is kell még egy jelszó.


Ez van, a facebookot a legtöbb munkáltató - köztük az enyém is - letiltja.

Vannak olyan oldalak, amik a megkerülést segítenék elő, de azokat inkább hagyd ki, mert belefuthatsz valami vírusba/adathalászatba.

2014. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 Tengor ***** válasza:
64%

Vagy nagyon idióta a főnököd, hogy a munkádhoz nélkülözhetetlen FB-t letiltotta vagy simán ne fészbukozz munkaidőben!

Próbálkozz és ha emiatt kirúgnak (elvégre a hálózati házirend megsértése elég komoly vétség), akkor nem lesz arra gondod, hogy ez a munkahely tiltja az FB-t, mert otthonról annyit FB-zhetsz, amennyi jól esik!

2014. máj. 15. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Agent K! Köszönöm a segítséget!


Tengor! Te biztos főnök vagy, de a mi főnökünk nem ilyen nem az ő utasítására történt, soha nem szólnak semmiért ha a munka elkészül. Én egyébként otthon is alig facebookozok, nem az zavar, hogy itt nem tudok, hanem a görénysége, csak próbálnánk kijátszani, hogy vegye észre magát!

2014. máj. 16. 08:45
 5/8 Tengor ***** válasza:

Nem vagyok főnök. Szolga lelkű beosztott vagyok, nagyjából a ranglétra alján, aki nem csak azért jár dolgozni, hogy megkapja a fizetését, hanem, hogy megkapja a fizetését és emellett haladjon is valamerre a cég.

Ha nem a főnök kérte, akkor jelezzétek a főnöknek!

2014. máj. 16. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
a kedves kolléga lehet épp a főnök utasítására tiltotta le az FB-t, hogy munkaidőben ne használjátok. ha ennyire hiányzik fogjátok a saját kis okostelefonotokat és nézelődjetek onnan. megtorlásképp meg csatlakozzatok a munkahely wifi-jére :D
2014. máj. 16. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

"megtorlásképp meg csatlakozzatok a munkahely wifi-jére :D"

Azon biztos nincs letiltva, ha a vezetékesen le van...

2014. máj. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
utolsó: bazz, tényleg :))))
2014. máj. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!