Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Hogy töltsek videót YouTube-ra...

Hogy töltsek videót YouTube-ra ekkora minőségromlás nélkül?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy a YouTube-ra feltöltött videó iszonyatosan pixelesedik. Milyen formátumban töltsek fel, hogy nem csessze el ennyire? Elhiszem én, hogy a minősége nem marad az eredeti, de egyszerűen a webkamera képem, amit a videóhoz teszek ugyanúgy gyenge. Egyszerűen az arcomat nem tudom kivenni. Kb. bármilyen ismertebb videóst megnézek, nekik kiváló minőségű a videójuk és az arcuk tisztán kivehetően látszik a sarokban. Ők mit csinálnak másképp?
2014. jún. 17. 20:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én úgy szoktam, hogy 1080P-s videónál 6000kbps bitsűrűség, H.264 kódolás/mp4. Plusz ahol lehet bepipálom, hogy pl. max rendering quality.
2014. jún. 17. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
És milyen programmal csinálod? A másik kérdésem, hogy esetleg tudnál linkelni privátban videót (a sajátodra gondolok)?
2014. jún. 17. 20:34
 3/12 csacsi2 ***** válasza:

youtube, ha más formátumba töltesz, átkonvertálja.

YT videoformátum (kódolás):

http://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__programok__3..


Program (konvertáló).

[link]

2014. jún. 17. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
És akkor Sony Vegas 12-ben hogy rendereljek? Megnéztem pár tutorialt, kb. mind azt írta le mint te, de egyszerűen a feltöltött videó ergya.
2014. jún. 18. 09:29
 5/12 csacsi2 ***** válasza:

Mpeg4 (H.264)

320k Stereo MP3/AAC audio

30 fps

1920 x 1080px


Nem használom a vegast, de a kimeneti beállításokban ezt kellene elérd.

Amennyiben a forrásvideo gyengébb akkor a kimenet is rossz lesz, tehát a felbontást ahoz igazítsd. A kimenetnél használhatsz tömörítettlen eljárást (nagy méret)is és konvertáld le szabvány formátumba.

2014. jún. 20. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy ezeket használom, de a Youtube ugyanúgy pixelesíti.
2014. jún. 20. 07:49
 7/12 csacsi2 ***** válasza:

Akkor az van amit írtam. A forrás video kissebb felbontásu (pl.:720px) és ha növeled (pl.:1080px) pixeles lesz.

Sz@rból várant esete, használj már a video szerkesztéséhez jó minőségü videót, vagyd a felbontást hagyd az alapvideo felbontásán (vagy ahoz közel, ha nem szabvány).

2014. jún. 20. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
FullHD-ban videózok, FullHD-ban renderelek normális beállításokkal, (amiket írtál) és a gépen jó is a minőség, majd ahogy felmegy youtube-ra fos lesz.
2014. jún. 20. 10:11
 9/12 csacsi2 ***** válasza:

akkor nem tudom a választ. Jó a video ,de a youtube-on nem akkor ez valamiért,de az ő saruk. Azt nem értem viszont, hogy akkor másnak miért jó?!

Nem lehet hogy a böngésződ beépülőjével (flash) te látod csak rossznak? próbáltad más böngészővel?

2014. jún. 20. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Igen próbáltam, de a helyzet ugyanaz. Még egy próbavideót is feltettem:

https://www.youtube.com/watch?v=Xon2WczaPLw

2014. jún. 20. 11:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!